Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто
- 30% recurring commission
- Выплаты в USDT
- Вывод каждую неделю
- Комиссия до 5 лет за каждого referral
УРОК № 34
Тема. Види кутів. Вимірювання кутів.
Мета: закріпити знання понять «розгорнутий кут», «градус» як одиниця вимірювання кутів, «основна властивість вимірювання кутів»; відпрацювати навички вимірювання кутів і розв'язання задач на обчислення градусної міри із застосуванням властивості вимірювання кутів, повторити правила позначення кутів.
Обладнання: демонстраційний транспортир, картки-завдання на вимірювання кутів.
Тип уроку: засвоєння вмінь та навичок.
Хід уроку
I. Перевірка домашнього завдання
№ 000; № 000.
Серед поданих чисел знайдіть відповідні градусні міри кутів
BCQ;
EFM;
PRT;
AKS;
DBC.
II. Актуалізація опорних знань
Усні вправи
1. Назвіть усі кути, зображені на рис 43.
2. На рис. 44
MNK =
FNT = 60°. Визначте величини кутів
KNF і
KNT.
3. На рис. 45 АВ — бісектриса деякого кута, величина якого 60°. Як побудувати цей кут?
4. Прочитайте вираз і знайдіть його значення:
1) 37 – 19;· 3;: 3;+ 37.

III. Відпрацювання навичок
1) Розв'язання вправ №№ 000; 328; 330.
2) Практична робота
Учням роздано картки-завдання на 2-4 варіанти, кожна з яких має приблизно такий вигляд, як на рис. 46.
|
|
|
|
|
Рис. 46
Спільні запитання для всіх варіантів записано на дошці (№ завдання відповідає № рисунка).
1. Яку величину має кут?
2. Який кут називається розгорнутим?
3. Який з кутів на рис. є розгорнутим?
4.
MOK =
KOP = ... Чому дорівнює градусна міра кута між їх бісектрисами? Відповіді учнів записують у роздані таблиці (див. табл.).
1 | 2 | 3 | 4 | |
1 | ||||
2 | ||||
3 | ||||
4 |
Перевірка результатів практичної роботи проводиться наприкінці уроку (вчитель збирає заготовки-таблиці з відповідями учнів, залишивши картки-завдання і показує правильні відповіді, разом з учнями обговорюються завдання).
IV. Домашнє завдання
п. 12, №№ 000; ; 428; 333.
Принести ножиці.







