Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто

  • 30% recurring commission
  • Выплаты в USDT
  • Вывод каждую неделю
  • Комиссия до 5 лет за каждого referral

http://*****/i211/1006/5d/6d2858be807f.pngD:\Документы\ПЕДАГОГИ\IMG_3304-Сапун В ательє

Конспект заняття з профорієнтації

Тема тижня : одяг.

Вік : підлітковий.

Тип заняття: повідомлення нових знань.

Мета:

Виховна. Виховувати з повагою ставитись до людей

праці. Викликати бажання бути охайними, бережли-

Сапун вими до власного одягу. Виховувати культуру спіл -

Олена кування.

Анатоліівна Корекційно – розвиваюча. Розвивати пізнавальну ак-

вчитель - тивність, уважність, спостережливість.

реабілітолог Дидактична. Продовжувати формувати уявлення про

ательє, для чого воно потрібне. Ознайомити з професією закрійник. Продовжувати знайомити з процесом виготовлення і пошиття одягу (де шиють, хто шиє, з чого шиють) та його основними операціями : розкрій, примірка, пошиття, прасування. Закріплювати уміння застосовувати засвоєні норми і правила культури поведінки в громадських місцях. Збагачувати мовлення назвами ознак одягу, професій.

Обладнання: навчальний фільм «Закрійник», компютер; зразки лекал для крою; атрибути до гри «Добирай та називай» (Рис. 1)

Хід заняття

І. Організаційний момент

Діти, я рада вас бачити. Привітаймося!

Разом з сонцем прокидаємось,

Одне одному всміхаємось.

Разом з пташками співаємо,

І до Центру поспішаємо!

Ми зібралися на заняття з профорієнтації. Скажіть, з яким настроєм ви завітали на заняття? (Відповіді дітей.) Як можна дізнатися про настрій у людини? (Відповіді дітей.) Так важливо знати настрій тих, хто перебуває поруч із нами. Можливо комусь потрібна наша допомога або хтось прагне поділитися з нами своєю радістю.

ІІ. Нервово – психологічна підготовка

Гра «Скажи комплімент». Ми будемо говорити один одному гарні слова. Я буду казати, кому до кого підійти і сказати комплімент:

- (ім’я дитини) підійди до того, у кого сукня синього кольору;

- … підійди до того, у кого в одязі присутній червоний колір;

- … підійди до того, у кого одяг спортивного стилю;

- … підійди до того, у кого товстий светр;

- … підійди до того, у кого штани пошиті з шерсті.

ІІІ. Основна частина заняття

Повідомлення теми заняття

НЕ нашли? Не то? Что вы ищете?

Ви всі красиві, охайні, гарно одягнені. А чи знаєте ви, як прийшов до нас такий гарний, модний одяг? (Відповіді дітей.) Дуже давно люди зрозуміли, що для захисту та зручності їм потрібен одяг. Перше вбрання люди шили зі шкур диких тварин, а потім – з полотна (тканини). Сьогодні ми не уявляємо нашого життя без зручного, красивого вбрання. А працюють над його створенням дуже багато людей і кожен з них має свою професію і робить свою справу. Давайте пригадаємо, хто виготовляє одяг? (Швачка, кравець, художник-модельєр.) Якими інструментами при цьому користуються? (Швейна машинка, голка, нитка, наперсток, ножиці, метр, лекало.) Де виготовляють одяг? (В ательє, на фабриці.) Як потрібно поводитисяв ательє? (Привітатися. Чітко сказати, що хочеш пошити. Уважно слухати працівників ательє. Якщо потрібно, попросити записати необхідну інформацію. Не заважати іншим вівдвідувачам. Подякувати за роботу.)

Повідомлення нових знань

Сьогодні ми більш детальніше ознайомимось з працею закрійника.

Відеоперегляд навчального фільму «Закрійник»*

Бесіда за фільмом

- про кого розповідалося у фільмі?

- де працює закрійник?

- які професійні дії виконує закрійник?

- які матеріали та інструменти використовує закрійник?

Подивіться, як виглядають лекала, які використовує закрійник. (Розгляд лекал.)

Фізкультхвилинка

Рухлива гра «Голка – нитка» (Ходьба за ведучим в колоні змійкою. Ведучий – «голка» закручує «нитку», робить петлі. Потім діти, які тримаються за руки, знаходять вихід із петель, розплутують «нитку».)

Засвоєння нового матеріалу

Про що ми говорили сьогодні на занятті? (Про ательє, закрійника.)

Що виготовляють в ательє? (Одяг.) Давайте пригадаємо, які інструменти потрібні закрійнику для роботи.

Дидактична гра «Добирай і називай»

Обрати інструменти, що потрібні для розкроєння одягу, пояснити їх призначення. Визначити зайві предмети; пояснити, чому саме вони зайві.

http://im6-tub-ua.yandex.net/i?id=0-72&n=21http://im2-tub-ua.yandex.net/i?id=5-72&n=21http://im0-tub-ua.yandex.net/i?id=6-72&n=21http://im6-tub-ua.yandex.net/i?id=0-72&n=21 http://im5-tub-ua.yandex.net/i?id=8-72&n=21

Рис.1

IV. Заключна частина

Молодці! Гарно попрацювали. Що вам найбільше сподобалося? (Відповіді дітей.) На наступному занятті ми зробимо екскурсію в одне із ательє нашого міста.