Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто
- 30% recurring commission
- Выплаты в USDT
- Вывод каждую неделю
- Комиссия до 5 лет за каждого referral
Клас:3
Тема:»Animals»
Мета:Повторити та активізувати лексичні одиниці теми, правильно їх вимовляти, вживати в реченнях та розпізнавати в тексті. Відпрацювати вимову звуків o a au і вживання конструкцій this is, that is, these are, those are, I have got, I can see.Формувати вміння читання тексту за темою уроку. Розвивати навички діалогічного мовлення учнів, уяву, логічне мислення, слухову пам “ять. Виховувати любов до тварин.
Обладнання:підручник, іграшки, касети, магнітофон, роздаткові картки, тематичні малюнки, картинки із зображенням тварин, магнітна дошка.
Хід уроку
Організаційна частина.
1.Привітання та повідомлення теми і мети уроку.
T: Good morning, boys and girls. I am glad to see you.
Let”s start our lesson.
The first letter is “A”----Розминка-веселинка.
2.Мовна розминка.
Гра»Мікрофон»
-What is your name?
-What is her name?
-What is his name?
-How old are you?
-Where do you live?
-What street do you live in?
-What day is it today?
-What month is it now?
-What season is it now?
What is the weather like today?
-What is the sky?
3.Ранкова зустріч. Вітання.
Діти стають в коло і вітаються один з одним, з метою введення їх у мовленнєве середовище.
P:Hello! I am glad to see you. How are you?
P:Hello! I am glad to see you too. I am well, thank you.
P:Hi! Nice to meet you!
P:How do you do! Nice to meet you too.
P:Good morning! It is good to see you!
P:Hello! It is good to see you too.
P:Hi! How are you?
P:Hello! I’m fine.
P:Hi! How are you?
P:Hi! I’m O’K.
T:Well! Sit down, please!
The second letter is “N”----Фонетична розминка.
1)T:Давайте пригадаємо, як англійською мовою звучить гавкання, нявкання, мукання.
A cat says mew-mew;
A dog says woof-woof;
A duck says quack-quack;
Acow says moo-moo;
A pig says oink-oink
2)Практикування у вимовлянні звуків.
Ar- a: - звук, що каркає. При його вимові кінчик язика піднімається до верхнього піднебіння.
Car, cart, dark, bar, lark.
Or - o: - short, floor.
Ow, ou - au - house, brown, cow.
3)Прослуховування звуків по магнітофону.
4)Закріплення правил читання літер та буквосполучень.
(робота в групах)
1 - З поданих слів виписати слова з дифтонгом au
2 - З поданих слів виписати слова із звуком о:
3 - З поданих слів виписати слова із звуком а:
Сarpet, floor, farm, car, count, four, park, round, garden, brown, cow, short, door.
The third letter is “I” - Пізнавалочка
(Перевірка домашнього завдання)
1)Повторення назв тварин, вивчених на попередніх уроках, в іграх та ігрових ситуаціях.
Гра 1. «Впізнай тваринку»
На столі набір іграшкових тварин. Вчитель по черзі називає:
T:Tanya, take a cat (a dog, a bear, a rabbit, a hen, a chick, a duck)
Гра 2. «Гра на уважність»
Вчитель називає тваринку і учні плескають в долоні. Якщо вчитель називає інший предмет, то учні не плескають.
A cat, a pen, a dog, a rabbit, a flat, a boy, a hen, a monkey, a frog, a table, a duck, a girl, a tree, a pig, a goat, an apple.
T:It is a bear. It is red.
P:No, you are wrong. It is brown.
T:It is a duck. It is yellow.
P:Yes, you are right.
The fourth letter is “M” -Карусель
(Фізкультхвилинка)
The fifth letter is “A” - Скарбничка Мудрості.
1)Введення нової лексики за допомогою гри.
Гра «Word Association»
(Використання магнітної дошки та розрізної азбуки)
Учні повинні скласти розрізані слова, користуючись українським варіантом. Слова, що вийшли, прочитати та записати англійською мовою з перекладом у словники.
(Ін дик / ос лик
Tur key / don key)
Turkey - індик
Rooster -півень
Donkey -ослик
Butterfly - метелик
Parrot - папуга
Hamster - хом’як
The sixth letter is “L” - Сторінка граматики
1)Повторення граматичних конструкцій за допомогою дитячих іграшок-тварин.
This is a
That is a
These are
Those are
I have got a
I can see a
(Діти складають речення)
2)Робота в парах
-What have you got?
-I have got a cat.
The seventh letter is “S” - Цікава читалочка
а)етап підготовки до читання.
-So, Tom is in the country. His Grandpa is a farmer. He lives and works on the farm. We can see his farm on pages 43-44.
What animals can we see?
b)Слухання тексту з магнітофонного запису.
С)Читання вголос ланцюжком.
d)Ви були читачами, а тепер перекладачами.
Е)Про які тварини, що в тексті ми можемо сказати these are?
Підсумок уроку
-Чи сподобався вам урок?
-Пригадаємо, якими словами ми сьогодні поповнили свій словничок?
Домашнє завдання
А)розповідати текст
В)намалювати дику тваринку(дівчата) та домашню(хлопці).
Якщо залишиться час
T:What animals like to eat?
-What monkeys like to eat?(banana)
-What cats like to eat?(fish, mouse)
-What dogs like to eat?(meat)
-What foxes like to eat?(hen)
-What wolves like to eat?(rabbits)
P:They like to eat…


