Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто

  • 30% recurring commission
  • Выплаты в USDT
  • Вывод каждую неделю
  • Комиссия до 5 лет за каждого referral

Міністерство освіти і науки України

Департамент науки і освіти

Харківської обласної державної адміністрації

Державний навчальний заклад

«Харківський професійний монтажно-будівельний ліцей»

Методична розробка

Дня інформації на тему:

“Захист інформаційного суверенітету України та

інформаційна безпека дітей і молоді”

(За рекомендацією національної експертної комісії України

з питань захисту суспільної моралі)

Підготували:

бібліотекар

вчителі:

м. Харків, р. р.

“Захист інформаційного суверенітету України

та інформаційна безпека дітей і молоді”

Мета уроку:

- попередження фактів маніполювання суспільною свідомістю, зокрема, шляхом поширення недостовірної, неповної або упередженої інформації

- інформування учнів про наслідки антиукраїнської інформаційної війни — від насаджування нових стандартів життя до посягань на національні символи України.

- виховувати у учнів уміння аналізувати і виділяти низькопробну інформаційну продукцію, яка принижує чи ображає націю, або особливість за національною ознакою, пропагує насильство в усіх його проявах.

Тип уроку: урок-діалог

Хід уроку

1. Виступ бібліотекаря з елементами діалогу.

Дорогі друзі! Сьогодні ми з вами поговоримо про інформаційний простір нашої Країни і те, як він впливає на стан інтелектуально-духовного розвитку нації і морального здоров´я молоді.

За сучасних умов інформаційна продукція значною мірою впливає на зміст сучасного і інформаційного простору. Для України головна проблема сьогодні полягає в тому, що людина існує в забрудненому інформаційному середовищі.

НЕ нашли? Не то? Что вы ищете?

І буде доречно, якщо наша з вами бесіда сьогодні вплине на те, що Ви всі будете спроможні самостійно створити психологічний фільтр для інформаційних потоків, що впливають на свідомість, сформуєте критичне ставлення до будь-якої інформації, що надходить від зовнішнього середовища. У мене таке питання до вас — назвіть мені, які ви знаєте Медіа

Учні: (преса, радіо, кіно, телебачення, інтернет)

Бібліотекар: Ви всі дуже любите користуватись Інтернетом. А з якого року бере свій родовід Інтернет.

Учень: з 1961 року.

Бібліотекар: А чи є (який) Закон в Україні, що захищає інформаційну продукцію?

Учні: Є. Діє “Закон про інформацію.”

Бібліотекар: Правильно. Інформаційна безпека України гарантується і забезпечується КУ і багатьма іншими законами.

А хто мені скаже, як ви розумієте поняття “Інформаційні війни?”

Учні відповідають на питання.

Вчитель: Так от, як свідчать висновки національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, починаючи з 2008р. в інформаційному просторі України розгорнулася антиукраїнська інформаційна війна.

На першому єтапі цієї війни були спроби руйнування національних інтересів — від насаджування нових стандартів життя до посягань на національні символи Українського народу.

Учень: Наруга над державними символами України — злочин, передбачений
ст. 332 ККУ. Наруга — це такі дії, як знищення або пошкодження прапора або герба, шаржування гімну. Злочин має місце, якщо вказані дії спрамовані на публіку.

Арест до 6 ... або штрафналогом минимумов.

Учень: А мне очень понравилось как активисты г. Харькова украсили город национальной символикой в рамках акции «За единую Украину». Мерия города помогает активистам, выделила автомобиль с подъемником и флаги.

В Киеве жители города создали Флаг-гигант и разрисовали набережную напротив Храма Рождества Христова.

На алее Героев Крут, в Киеве, вырос флаг Украины размером 6 * 11 м. А флористы «Киевземностроя» создали 5 клумб с надписью «Єдина Україна” флаг площадью 2400 м2 и весом 300 кг, который был занесен в Книгу рекордов Гиннеса создали в Николаеве. Николаевцы посвятили акцию героям небесной сотни.

Бібліотекар:Можно много приводить примеров. А кто из вас знает, кто такие Герои Крут? И в коком году они сражались за Украину?

Відповідь учнів:

Вчитель: Інформація впливає на масову свідомість суспільства. Національний інформаційний простір можна поставити на Друге місце після Державної незалежності. Тому Держава повинна забезпечити використання свого інформаційного поля в інтересах саме Держави та її громадян.