КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ «СЗШ № 11» ДМР

Урок у VI класі

Тема: «Особистість

Підтема : «Василь Сухомлинський»

Вчитель: Гончаренко Олена

Миколаївна

Дніпропетровськ

Описание: C:\Users\mcExilia\Desktop\cухом.jpg

Мета уроку: -практикувати учнів у читанні з послідуючим

обговоренням;

-повторити й активізувати ЛО теми;

удосконалювати техніку читання;

навчати спілкування за темою;

продовжувати формувати навички писемного

мовлення;

-розвивати навички монологічного й діалогічного

мовлення, ерудицію учнів, навички парної та групової

роботи;

-виховувати культуру взаємовідносин, інтерес до жит-

тєдіяльності видатних людей України.

Обладнання: картки з текстом «Vasyl Sukhomlynsky», картки з зав-

данням до тексту, портрет В. Сухомлинського, ма-

люнки учнів до тексту.

Хід уроку:

I.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання.

T:Good morning, children!

How are you getting on?

Ps: We are very well, thank you!

T: I’m glad to see you!

Ps: We are glad to see you too!

2.Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we’ll practice the vocabulary relating to personality and character. We’ll do exercises, play game and discuss characters and personality in groups.

3.Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра Guess Who”:

Ведучий ( один з учнів ) виходить з класу, а інші учні загадують когось зі своїх однокласників. Ведучий повертається і ставить запитання стосовно характеру учня, ім’я якого загадали (Is he/she kind-hearted/ tolerant / lazy? … ), і намагається здогадатися, хто цей учень.

НЕ нашли? Не то? Что вы ищете?

II.Основна частина уроку.

1.Повторення й активізація ЛО теми.

Робота в парах/ Pair Work.

Учні заповнюють анкету стосовно себе і порівнюють із відповідями товариша. Після цього роблять висновки про те, що в них є спільного та чим вони відрізняються.

P1: Both my friend and I are clever and friendly; although I’m not very thoughtful of others, but I’m very honest.

Questions

My friend

I

1.

What are you like?

He is clever, friendly… .

I am … .

2.

What features of your character don’t you like?

2.Удосконалення техніки читання.

Текст Vasyl Sukhomlynsky

1)Подання тексту для читання.

Нові ЛО:

Outstanding -видатний

grew up - ріс

to bring up - виховувати

childhood - дитинство

devoted - присвятив

Is known - відомий

2)Читання тексту.

3)Контроль розуміння змісту тексту:

Робота з картками.

3.Розвиток навичок мовлення.

Робота в групах / Group Work.

Учні малюють малюнки згідно змісту тексту за темою і розповідають про В. Сухомлинського, дотримуючись теми уроку.

Описание: L:\DCIM\Camera\IMG__093623.jpg

Описание: L:\DCIM\Camera\IMG__093706.jpg

4.Розвиток писемного мовлення.

T: Write down two sentences about V. Sukhomlynsky (character) according to the text.

III.Заключна частина уроку.

1.Домашнє завдання:

T:Write thecomposition about V. Sukhomlynsky.

2.Підведення підсумків уроку.

Бесіда в режимі T-P1-P2-P3.

T:What topic have we revised at the lesson today?

What text did we read today?

What new information about V. Sukhomlynsky have you found out at the lesson?

Say one word describing Sukhomlynsky’s character.

What of the tasks did you like most?

Описание: L:\DCIM\Camera\IMG__093259.jpg

Описание: L:\DCIM\Camera\IMG__093340.jpgОписание: L:\DCIM\Camera\IMG__093456.jpg