Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто
- 30% recurring commission
- Выплаты в USDT
- Вывод каждую неделю
- Комиссия до 5 лет за каждого referral
Тема: Gardening (Городництво)
Мета: формувати навички монологічного мовлення за темою,
повторити та ознайомитися з новими лексичними одиницями,
вправлятися у вживанні граматичних структур I like….., I don’t
like ….., Do you like …?;
розвивати пам'ять, мислення, монологічне та діалогічне
мовлення, увагу;
виховувати прагнення до активного способу життя, взаємоповагу;
створити проект городу.
Обладнання: макети городів, мішечок, овочі, кольорова крейда.
Хід уроку
1. Організаційний момент.
- Good morning, pupils. I’m glad to see you.
- Good morning teacher, we are glad to see you.
2. Введення в іншомовну атмосферу.
Фонетична розминка
[ð]
Together, Together,
Together every day.
Together, Together,
We work and play.
(Спочатку скоромовку читаю я, потім всі разом, а далі продовжують по-черзі окремі учні )
Мовленнєва розминка
- А зараз діти, хто хоче бути журналістом і задати питання своїм однокласникам? (учень піднімає руку і вчитель запрошує його до дошки)
- Come to the blackboard, please. You are a journalist. Ask your classmates some questions.
(Учень задає питання: What is your name? How old are you? How are you? Where are you from? What is your favourite sport? What is your hobby? What is the weather like today?)
Актуалізація опорних знань
- А зараз давайте пригадаємо з вами назви деяких вже відомих вам овочів та фруктів: Гра «Magic box»
(Діти виходять по-черзі дістають овоч або фрукт з мішечка називають їх, а решта учнів повторюють. В мішечок можна покласти: яблуко, помідор, цибулю, банан, огірок, картоплю, апельсин, капусту, лимон, моркву тощо.)
3. Повідомлення теми і мети уроку.
Діти, ми не даремно розпочали урок з повторення назв овочів та фруктів.
- Тема нашого сьогоднішнього уроку «Gardening – Городництво».
- Підійміть руку, хто з вас допомагає батькам працювати на городі? Чи подобається це вам?
- Сьогодні на уроці ми дізнаємося, як англійською мовою називаються деякі вже знайомі вам овочі, навчимося висловлювати свої почуття, а також зробимо в групах проекти власних городів.
4. Основна частина уроку
- А ось і овочі які сьогодні ми навчимося називати англійською.
(Показую дітям малюнок, називаю овоч, учні повторюють, приклеюю малюнок на дошку біля заздалегідь написаної назви з транскрипцією)
BEET – BEANS – RADISH – LETTUCE – SPINACH
(Після того, як всі овочі з’явилися на дошці читаємо ще 3 рази, а потім ще окремі учні. Якщо учні роблять помилки, учитель обов’язково звертає увагу на транскрипцію до слова з читанням якого виникають проблеми.)
- Діти, а зараз ми з вами пограємо в гру «Show and repeat.»
(Роздаю дітям мішечки із справжніми буряком, квасолею, редискою, салатом та шпинатом. Називаю їх по-черзі а учні показують, що я назвала та повторюють слово.)
- Молодці! Ви гарно впоралися із завданням.
- Ой, послухайте, хтось стукає у двері. (Вчитель підходить до дверей та бере конверт з листом)
- Діти, це містер English прислав нам листа. Давайте подивимося що ж він написав. (Вчитель розгортає конверт, дістає листа, на мультимедіа дошці з’являється текст листа)
Лист
My dear, friends!

Read, translate and answer the questions.
vegetables
fruits Yes, I do. I like planting ….
Do you like planting flowers No, I don’t. I don’t like planting…
trees
Гра «Ланцюжок» (Учень задає питання сусідові, той відповідає і задає питання іншому, гра завершується, коли той учень, що перший задавав питання дав відповідь.)
- Діти, подивіться містер English вами дуже задоволений. (Після виконання завдання на мультимедіа дошці з’являється містер English посміхається дітям і написано “Great!”.)
- А зараз давайте пограємо в гру «Do you like eating …?»
(Діти виходять до дошки та обирають собі малюнки із зображенням овоча чи фрукта. Далі вони по черзі задають своїм друзям питання: Do you like eating … ? пропонуючи той овоч чи фрукт, що в них на малюнку. Гра завершується коли всі учні задали питання і дали відповідь.)
- And now take your sits and open your exercise-books. Put down the date.
І запишіть два речення: What do you like eating …? and What you don’t like eating …?
- А тепер давайте посадимо свій власний город.
(Розподіляю учнів на дві команди роздаю макети городів, вирізані овочі та прикметники до них. Діти мають підібрати прикметники до овочів та розмістити їх на городі. Потім учні виходять і захищають свої проекти.)
Наприклад: I like planting carrots. They are long, orange and testy. Так кожен учень має сказати про обраний ним овоч.

Після того, як діти захистили свої проекти співаємо пісню «Gardening song».
- Діти, а ви знаєте, що і Тарас любить займатися городництвом. Давайте прочитаємо що він написав Білові. (Читаємо та перекладаємо текст підручник ’юк 3 кл.)
5. Заключна частина уроку
Підсумок уроку
Що ми з вами сьогодні дізналися нового?
Чому навчилися?
Домашнє завдання:
підручник ’юк 3 кл.
впр. 1 ст.132 записати в словник, впр. 2 ст. 133 прочитати, перекласти
Виставлення оцінок


