Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто

  • 30% recurring commission
  • Выплаты в USDT
  • Вывод каждую неделю
  • Комиссия до 5 лет за каждого referral

Урок з програми «Я унікальна особистість» дата 15.12.2010р.

Тема Людські якості

Мета: формувати уявлення про різноманітні прояви життя, про людські достоїнства і недоліки; розвивати творчий підхід, виховувати прагнення до саморозвитку;

Обладнання: картинки з зображенням людських якостей, нитки, аркуші-заготівки липкого паперу у вигляді квіток для опису свого характеру.

Тип уроку комбінований

ХІД УРОКУ

І. Організація початку уроку. Привітання

- Добрий день діти. Давайте з вами зараз привітаємося руханочкою, як завжди я показую вам рухи, а ви за мною повторюєте.

- Сонечко сяє ( рук вгору)

- Сопілочка грає ( імітація гри на сопілці),

- Річка тече ( рухи руками )

- Човник пливе( руки вліво, вправо)

- Лівим веслом загрібаєм( рух лівим плечем)

- Правим веслом загрібаєм ( рух правим плечем)

- А тепер двома руками

- Привітаємося з вами ( руки вгору).

Молодці. Перш ніж ми почнемо наш урок, я б хотіла щоб ви написали мені, що ви чекаєте від сьогоднішнього заняття. Тобто ваші очікування і ми їх закріпимо на дошці, а в кінці уроку перевіримо чи виправдалися наші очікування.( діти пишуть і закріплюють листочки на плакаті)

Повторення вивченого матеріалу А зараз давайте пригадаємо про, що ми з вами говорили на минулому уроці? ( тема «Мої страхи»)

Бесіда Життя людини — складний механізм, який залежить не тільки від зовнішніх умов, але й від внутрішнього світу людини. Ось про цей світ ми й будемо вести розмову на уроці. — Чи можна, тільки зустрівши людину, визначити її характер, людські якості? Мабуть ні. Тому що не все таке яким здається. І зараз я вам хочу розповісти притчу про двох ангелів.

Два ангел-подорожні зупинилися на нічліг в будинку багатої сім'ї. Сім'я була негостинна і не захотіла залишити ангелів у вітальні. Замість того вони були укладені на нічліг в холодному підвалі. Коли вони розстилали ліжко, старший ангел побачив діру в стіні і заклав її. Коли молодший ангел побачив це, то запитав, для чого.

НЕ нашли? Не то? Что вы ищете?

Старший відповів: — Речі не такі, якими здаються.

На наступну ніч вони прийшли на нічліг в будинок дуже бідної, але гостинної людини і його дружини. Подружжя розділило з ангелами трохи їди, яка у них була, і сказали, щоб ангели спали в їх ліжках, де вони можуть добре виспатися. Вранці після пробудження ангели знайшли господаря і його дружину такими, що плачуть. Їх єдина корова, молоко якої було єдиним доходом сім'ї, лежала мертва в хліві. Молодший ангел запитав старшого: Як це могло статися? Перший чоловік мав все, а ти йому допоміг. Інша сім'я мала дуже мало, але була готова поділитися всім, а ти дозволив, щоб у них померла єдина корова. Чому?

Речі не такі, якими здаються, — відповів старший ангел. — Коли ми були в підвалі, я зрозумів, що в дірі в стіні був скарб із золотом. Його господар був грубий і не хотів зробити добро. Я відремонтував стіну, щоб скарб не був знайдений. Коли на наступну ніч ми спали в ліжку, прийшов ангел смерті за дружиною господаря. Я віддав йому корову.

Речі не такі, якими здаються. Ми ніколи не знаємо все. І навіть якщо маєш віру, тобі треба ще вселити довіру, що все, що приходить, є в твою користь. А це зрозумієш з часом. Деякі люди приходять в наше життя і швидко вирушають, деякі стають нашими друзями, і залишаються на хвилину. Вчора — це історія. Завтра — таємниця. Сьогодні. Сьогодення — це дар. Життя є чаклунство, і смак його неповторний.

Що ви зрозуміли з цієї притчі?

Повідомлення теми та мети уроку. Наша сьогодні тема: людські якості.

— Що впливає на формування внутрішнього світу людини? Народжується дитина. Вона тільки з'явилася на світ, а вже потребує батьківської уваги, любові. Зараз від рідного оточення залежить, які риси характеру, звички закладаються в дитині. Дитина підростає, і вже не тільки рідні мають вплив на особистість, а й інші люди — в дитячому садку, школі, у транспорті, на прогулянці. Книги, музика, живопис впливають на формування внутрішнього світу людини.

Які людські якості ми з вами знаємо? (Відповіді дітей – доброта, чуйність, піклування, гордість. жадібність, злість) На дошці вивішуються картинки з зображенням цих якостей.

Щоб краще зрозуміти які якості добрі а які ні, ми з вами пограємо у рольові ігри.

Перша гра. Двоє дітей. Один їсть мандарин а іншому не дає. Хлопчик: «От якби у мене був мандарин, я б з тобою поділився». Другий: «Шкода що у тебе немає мандарина». Про яку якість йшлося у цій грі? Так це жадібність.

Друга гра. Дві дівчинки сидять у маршрутці, заходить стара бабуся. Одна дівчинка поступилася місцем. Друга її питає « Чому ти поступилася місцем, це ж не твоя бабуся?». Перша: «Можливо хтось поступиться місцем і моїй бабусі». А у цій грі про що мова? Так це повага до старших.

— Що ми називаємо людськими достоїнствами, а що — недоліками? Процес формування людського «Я» — не односторонній. Крім зовнішніх факторів важливі ще й внутрішні — робота мозку, серця і душі. Тільки у такому випадку можна говорити про саморозвиток особистості.— Як ви розумієте слово саморозвиток?

Саморозвиток — це і є розвиток свого другого «Я», удосконалення особистих якостей, робота над характером, відмова від шкідливих звичок. Саморозвиток неможливий без самооцінки.— Що таке самооцінка? Самооцінка — оцінка самого себе, своїх можливостей, якостей, досягнень і свого місця серед інших людей.

У результаті самооцінювання одна людина залишається задоволена собою, а інша — навпаки. Хтось має підвищену самооцінку, а хтось занижує свої можливості.

Підвищена самооцінка може призвести до того, що людина, переоцінивши свої можливості і не подолавши труднощі, звинувачує оточуючих у своїх невдачах, часто свариться з ними. Люди з підвищеною самооцінкою, як правило, стають недовірливими або високомірними. Занижена самооцінка — показник невпевненості у собі. Такі люди відмовляються від виконання важких завдань, бездіяльні, тривожні, звинувачують себе у всіх негараздах.

Закріплення матеріалу

Творча робота. Роздаються листочки паперу на яких діти пишуть свої якості і достоїнства і закріплюють їх на нитках. Учні по бажанню розповідають, що вони написали. Потім ці ниточки з листочками закріплюються на дошці у вигляді каруселі.

Підсумок уроку.

—Що корисного для себе ви почерпнули з уроку?

Чи виправдалися ваші очікування на нашому уроці?

Що прикрашає людину?

Над чим у собі повинна працювати людина?

Що сподобалося на уроці?

Що запам’яталось?

Закінчуємо ми з вами як завжди руханкою.

Руханка «Ми йдемо полювати на лева».

Молодці. Якщо вам сподобалося сьогодні на уроці – поаплодуйте самі собі!

На все добре. До побачення.