Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто

  • 30% recurring commission
  • Выплаты в USDT
  • Вывод каждую неделю
  • Комиссия до 5 лет за каждого referral

Інтегрований урок

Тема. Збережемо птахів!

Мета.

    навчальна: удосконалювати уміння робити звуковий аналіз слів; закріплювати вміння учнів виділяти у словах звуки [с], [с´]; виконувати звуковий аналіз слів; удосконалювати навички усного рахунку; розвивальна: розвивати спостережливість, зв’язне мовлення, творчі здібності дітей; виховна: виховувати бажання вчитися, бережливе ставлення до природи.

Обладнання. Звукові фішки, предметні малюнки, числове віяло, листочки для малювання.

Хід уроку

I Створення емоційного настрою уроку.

Дзвоник всім нам дав наказ –

До роботи швидше в клас.

Попрацюємо всі старанно,

Щоб пройшов урок цей гарно.

- Бажаю вам успіхів!

-

II Мотивація навчальної діяльності.

- Діти, сьогодні в нас буде незвичний урок. Ми спробуємо поєднати декілька уроків в одному.

- А тепер увага.

- Підключили свої комп’ютери (голови) – всі знання видавайте, а нову інформацію відкладайте.

-

III Робота над темою уроку.

1. Усний рахунок.

Порахуйте від 1 до 10

від 10 до 1

від 5 до1

2. До нас на урок завітала Синичка і принесла для вас завдання.

На тополі під вікном

Висить годівничка

Налетіли враз гуртом

Сойки три й синичка,

А пізніше прилетіла

Двійка снігурів

Незабаром поспішила

Пара горобців.

Ось летить і жайворонок.

Та тільки чубатий,

Він на годівниці

Буде вже дев’ятий

А останню птицю

Ніхто не вгадає!

Схожа на синицю

І така ж жовтава.

Тільки трошки більша

Й не така смілива

Ну не бійся підлітай,

Вівсяночка мила.

- Які птахи прилетіли до годівнички? (Сойка, синичка, снігурі, горобці, жайворонок, вівсяночка).

НЕ нашли? Не то? Что вы ищете?

- Покажіть цифрою скільки було горобців? (2)

- Яких птахів було порівну? (Горобців і снігурів).

- Яка за рахунком була вівсяночка? (10)

- Кого було більше сойок чи снігурів? (сойок 3, а снігурів 2)

- На скільки більше? (на1).

3.Каліграфічна хвилинка.

Пописати цифру 10.

4.Сойка принесла іще кілька задач.

Три сови і два сичі

Скільки всіх їх полічи. 3+2=5

Скільки буде лап

У трьох сорочат. 2+2+2=6

Заварила чайка чаю

Запросила чайок.

Прилітайте всі на чай.

Скільки чайок відгадай? 1+8=9

IV Рухавка

Сонечко прокинулося, потягнулося.

В різні боки повернулось.

Потім весело всміхнулось

Кругом себе обернулось.

Стали квіти оживати.

Пташки пісеньки співати.

Діти стали танцювати.

Миле сонечко вітати.

V Продовження роботи над новою темою.

1. Звуко-складовий аналіз слів.

- Скільки звуків у слові грак? (4)

- Поділіть слово жайворонок на склади. (жай-во-ро-нок)

- Скільки голосних звуків у слові ластівка? (3)

- Назвіть мякий приголосний звук у словах дятел, сіно. ([д´], [с´])

- Поділіть слово горобець на склади. (го-ро-бець)

- Скільки звуків у слові сороченя? (8)

2. Розвиток мовлення.

- Діти, як ви гадаєте слово СНІГУР чимось пов’язане зі словом СНІГ?

- Так снігурі – це снігові гості. Ми їх бачимо тоді, коли має випасти сніг.

- А які інші слова можна утворити від слова СНІГ.

СНІГ

сніжок Сніжана сніговий

сніжинка Білосніжка снігохід

сніжний снігопад сніговик

3. Синичка принесла нам квітку-семицвітку.

- Це квітка-семицвітка.

- Чому вона так називається?

- Що вона вам нагадує? (Веселку)

- Ця чарівна квітка має в кожній пелюсточці таємницю. І розкрити її зможе той, хто вміє читати.

1) Назви всі дні тижня.

2) Назви птахів на букву «С».

3) Які чотирикутники ти знаєш?

4) Що тобі нагадує слово зима?

5) Чому пташок треба підгодовувати взимку?

6) Напиши звукову модель слова СНИЧКА.

7) Чим літак схожий на птаха, чим відрізняється

4.Фізпауза.

5. Малювання.

- На прощання Синичка просить намалювати їй чарівну пташку, використовуючи під час малювання геометричні фігури.

VI Підсумок уроку.

- Чи сподобався вам урок?

- Що найбільше сподобалося?