Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто
- 30% recurring commission
- Выплаты в USDT
- Вывод каждую неделю
- Комиссия до 5 лет за каждого referral
Предмет «Основи здоров’я»
Клас 1
Тема: Настрій і здоров’я
Мета: Дати учням уявлення про настрій, та розкрити його вплив і значення для здоров’я людини. Розвивати корисні навички спілкування з оточуючими; формувати вміння створювати і підтримувати гарний настрій та вміння стримувати негативні емоції. Виховувати бажання приносити радість іншим.
Обладнання: Таблиця «Настрій і здоров’я», кольорові олівці, смали.
Хід уроку
І. Організація класу.
Вправа «Подарунок для настрою».
Учні передають один одному квітку з хорошим побажанням, починає вчитель.
- Будь веселим!
- …
ІІ. Вивчення нового матеріалу.
1). Слово вчителя.
Ви бажали один одному радості, сміху, здоров’я, веселощів. Усім нам хочеться, щоб кожен день минав радісно, весело, цікаво. Що для цього треба? Щоб ніхто вас не образив, не обізвав, не повідомив поганих новин. А іноді і ваші власні почуття впливають на ваш настрій. Ця якість події, переживання за те, що відбувається навколо вас. Хтось до однієї і тієї ж події (новини) відноситься спокійно, хтось хвилюється.
Усі переживання й почуття, які впливають на поведінку людини, хвилюють її називають настроєм.
Настрій людини можна помітити на виразі її обличчя. (здивування, радість, смуток, страх, сором)
2). Визначення настрою за смайлами




За картками

3). Радість, сум, задоволення, страх, гнів, сором – це емоції.
Хороший настрій, позитивні емоції можна створити щирим, добрим словом.
Наведіть приклади слів, від яких вам весело, радісно. (мультик, цукерка, подарунок, цирк)
Поганий настрій, негативні емоції можна створити злим, поганим словом. Наведіть приклад слів від яких вам сумно, страшно, коли ви сердитесь.
4). Обговорення ситуації (4-5)
Як можна вплинути на настрій ( проектування на дошку) діти пропонують різні варіанти відповідей.
1. Зламалася іграшка. (допоможіть розвеселити, заспокоїти, утішити товариша)

2. Бійка товаришів; Як зупинити їх, помирити?
3. Загубився собачка.
- Що порадите?

5). Щоб поліпшити настрій скористайся такими порадами:
- привітайся до рідних, знайомих;
- усміхнись сонечку, коли вийдеш на вулицю
- погладь песика чи іншу тварину (якщо є в домі)
- Хочеш комусь нагрубити полічіть до 5-10
- Слухайте музику
- Любіть себе й оточуючих
- Коли псується настрій японці промовляють: «Тух-тиби-дух», з’явиться усмішка
Давайте розглянемо поради, які дають автори підручника.
6). Робота за підручником . Ст. 98. Розгляд ілюстрації та визначення порад.
7). Робота в парах.
Діти визначають:
- Що треба дорослій людині, щоб день був веселим, вдалим?
- А вам, дітям, що для цього потрібно?
Послухайте, як про це говорить А. Костецький.
8). Читання вчителя вірша « Як зробити день веселим».
- які емоції потрібні людині і її здоров’ю?
Підсумок уроку
Гра «Актори». Вчитель пропонує:
1. Посміхнутися, як
· Хитра лисиця
· Сонечко
· мама


