Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто
- 30% recurring commission
- Выплаты в USDT
- Вывод каждую неделю
- Комиссия до 5 лет за каждого referral
Урок 21. Оздоблення виробу фарбуванням або лакуванням
Мета уроку: Формування практичних вмінь і навичок шліфувати, ґрунтувати та фарбувати деталі та вироби з тонколистового металу. Розвивати уяву, увагу. Виховувати інтерес до роботи з різними матеріалами, працелюбність.
Об'єкт навчальної праці: виріб з жерсті
Обладнання: фарба, лак, розчинник, щіточка.
Тип уроку: Формування практичних вмінь та навичок.
Орієнтовний план проведення уроку
І. Організаційна частина (2 хв.)
II. Повторення раніше вивченого матеріалу (5 хв.)
ІІІ. Мотивація навчально-трудової діяльності (4 хв.)
ІV. Повідомлення теми, мети, завдань уроку (2 хв.)
V. Практична робота (26 хв.)
VІ. Підсумок уроку (6 хв.)
Хід уроку
І. Організаційна частина.
– Перевірка присутніх
– Призначення чергових
II. Актуалізація опорних знань (методом бесіди з'ясовують питання):
1.Назвіть правила безпечної роботи під час фарбування чи лакування?
2.Як підготувати виріб до фарбування?
З. Які правила фарбування деталей чи виробу?
ІІІ. Мотивація навчально-трудової діяльності. Для того щоб виріб був гарний необхідно його пофарбувати або полакувати Отже ми сьогодні навчимося фарбувати металеві поверхні.
ІV. Повідомлення теми, мети, завдань уроку:
V. Практична робота.
5.1. Ввідний інструктаж.
Завдання 1. Пофарбувати поверхню фарбою.
Завдання 2. Пофарбувати поверхню лаком.
5.2 Поточний інструктаж
- нагадати учням про необхідність вентиляції;
- звернути увагу на роботу учнів.
5.3 Заключний інструктаж.
Аналіз виконаних робіт, відзначення кращих.
VІ. Підсумок уроку.
6.1 Рефлексія.
Учитель просить кожного учня повідомити (методом «мікрофону»):
1.Що ви навчилися на уроці?
2.Які особливості має лакування і фарбування?
6.2 Заключна частина:
– виставлення оцінок за роботу на уроці.


