Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто

  • 30% recurring commission
  • Выплаты в USDT
  • Вывод каждую неделю
  • Комиссия до 5 лет за каждого referral

Комбінований урок: з позакласного читання і основ здоров’я.

Тема. Сторінками улюблених книг.

Мета. На основі прочитаної серії книжок із шкільної бібліотеки « Пригоди в

Країні Невидимок » автора Антона Алатона, розкрити зміст слова здоров’я; з’ясувати правила особистої гігієни.

Розвивати навики читання, увагу, уяву, зв’язне мовлення, уміння висловити свою думку, аргументувати її; уміння мислити, думати.

Виховувати любов до читання, до книжки, української мови.

Обладнання: виставка сесії книжок Антона Алатона« Пригоди в Країні Невидимок » (« Як Майя стала охайною дівчинкою», «Я ніколи не палитиму», «Чому треба прибирати в оселі», «Маленька дитина – небезпека на кожному кроці», «Як Майї подарували цуценя», «Не всі мікроби вороги»);кольорові квадратики ( червоний, зелений, жовтий, синій, фіолетовий, оранжевий) для об’єднання в групи; кольорові конверти( червоний, зелений, жовтий, синій, фіолетовий, оранжевий) із розрізаними малюнками для виконання роботи в групах №1; листочки, на яких записані склади, для визначення теми уроку; білі конверти з уривками оповідань із книжок для виконання завдання в групі №2; мікрофон.

Хід уроку

І. Організація класу

ІІ. Мотивація дії

1.  Мовна розминка

·  Розпочнемо наш урок з мовної розминки.

·  Може хтось із вас пригадає одну із чистомовок, що ми вивчили на попередніх уроках.

·  Пригадайте скоромовки. Промовляти будемо використовуючи пальчикову гімнастику.

2.  Читацький залік

·  Чи любите ви читати?

·  Які книги ви читаєте?

·  Які дитячі журнали ви любите читати?

·  Як ви думаєте, для чого ви читаєте журнали, книги, газети?

·  Що найбільше вам сподобалося із прочитаних книг?

Запитую дітей по бажанню.

Допомагаю дітям дати правильну відповідь.

ІІІ. Формування контрольно - оцінювальних дій

1.  Актуалізація опорних знань учнів.

Робота в групах

·  Пропоную вам виконати цікаве завдання. Але для виконання даного завдання вам потрібно об’єднатися в групи. У кожного з вас є кольоровий квадратик ( червоний, зелений жовтий, синій, фіолетовий оранжевий). Ви об’єднаєтеся в групи за кольором біля конверта того ж кольору.

·  Покажіть утворені ваші групи.

Пригадайте правила роботи в групі.

·  У кожної групи є на столі конверт із завданням. Вам потрібно скласти малюнок

·  Погляньте уважно на малюнки.

Що ви можете сказати про дані малюнки.

·  Може хтось пригадає, як ці книжечки називаються?

(« Як майя стала охайною дівчинкою», «Я ніколи не палитиму», «Чому треба прибирати в оселі», «Маленька дитина – небезпека на кожному кроці», «як Майї подарували цуценя», «Не всі мікроби вороги»)

·  Хто є головною героїнею всіх цих книжок?

·  Як ви думаєте, чому про цю дівчинку написали такі книжки?

Бо вона була героїнею, чи просто на прикладі Майї автор хоче нас чомусь навчити?

2.  Повідомлення теми уроку

·  Як ви думаєте, а про що ми будемо говорити на сьогоднішньому уроці?

·  Може хтось зробить припущення: якою буде тема нашого уроку

·  А давайте нашому Плямсикові із з серії складів скласти тему нашого уроку. А ми її зачитаємо.

·  Я знаю, що з бібліотечних книжок вам найбільше

подобається читати книжки із серії «Пригоди в Країні Невидимок » автора Антона Алатона про маленьку героїню Майю. Чи я помилилася?

·  Розкажіть Плямсові про ці книжечки. Чого вони вас навчили?

Робота в групах

·  Пропоную вам виконати наступне завдання. З цього завдання можна дізнатися чи уважно ви читаєте книжечки.

·  Завдання ви будете виконувати в групах.

·  Кожна група має білий конверт, у якому є для вас завдання. Це є уривки оповідань із книжок. Вам потрібно його прочитати. З’ясувати із якої книжки даний уривок. На «Кріслі автора» коротко переказати зміст уривка, сказати з якої він книжечки. Листочок причепити під тією книжечкою, до якої цей уривок відноситься.

·  Чи будемо пригадувати правила роботи в групах.

ІV. Фізкультхвилинка

Діти об’єднуються в групи.

Учні пригадують правила роботи в групі.

Кожна група виконує своє завдання

Презентація виконаної роботи групами.

Діти вивішують малюнки

на дошці.

Діти пригадують назви книжок, вчитель робить виставку цих книжок на дошці.

Вчитель старається вислухати в сі думки дітей.

Припущення дітей

Перед уроком вчитель вивішує на дошці склади і закриває ширмою.

Сто

ми

рін

ка

 

улюб

них

ле

кн.…г.

Діти складають самостійно слова із складів і у правильному порядку вивішуємо на дошці.

Сторінками улюблених книг.

Розповідь дітей про зміст книжок.

Діти працюють в групах.

Лідер кожної групи презентує своє завдання

·  Та давайте зробимо невеличкий підсумок. Чого вчать нас ці книжки?

·  На якому уроці ми говоримо про здоров’я і як про нього правильно піклуватися.

·  Як ви думаєте, що таке здоров’я?

·  Назвіть ознаки здорової людини.

·  А чи може людина бути здорова все своє життя?

·  Як потрібно слідкувати за своїм здоров’ям?

·  А ви слідкуєте за своїм здоров’ям?

·  Пропоную вам скласти павутинку до слова здоров’я?

Вчитель старається вислухати всі відповіді дітей.

Діти складають павутинку до слова здоров’я, а вчитель записує на дошці запропоновані слова.

Гарний настрій

Нічого

не болить

здоров’я

Усмішка

Бажання робити добрі справи

Гарний апетит

VІ. Підсумок уроку

Гра мікрофон

·  Уявіть собі, що у вас беруть інтерв’ю.

·  Я буду вас запитувати, а ви відповідати:

-  Сподобався вам урок?

-  Чого вас навчила дівчинка Майя?

-  Чи корисно читати книги?

Діти відповідають на запитання.