Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто

  • 30% recurring commission
  • Выплаты в USDT
  • Вывод каждую неделю
  • Комиссия до 5 лет за каждого referral

11 клас

Тема: Синтетична теорія еволюції.

Мета:

- навчальна – сформувати уявлення про сучасну синтетичну теорію еволюції, показати, як у ХХ столітті було створено синтетичну гіпотезу еволюції, що об’єднала дарвінівські погляди з відкриттями в галузі генетики;

- розвиваюча - цікавість до даної теми та вчення про еволюцію, уявлення про популяцію як елементарну одиницю еволюції, процес необоротних адаптивних змін живої природи на різних рівнях її організації;;

- виховна - інтерес до предмета, розуміння важливості його вивчення, розглянути проблеми, що постають перед дослідниками для вирішення проблем, що стоять перед людством.

Обладнання: роздатковий матеріал.

Базові поняття і терміни:

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Хід уроку

І. Організаційний момент.

ІІ. Актуалізація опорних знань і мотивація навчальної діяльності.

Запитання до учнів

Як ви гадаєте, чому дарвініська концепція еволюції зазнавала жорстокої критики? Які «слабкі місця» були виявлені критиками в дарвінівській концепції еволюції? Які відкриття були зроблені генетиками на початку ХХ століття? Чи могли генетичні відкриття пролили світло на проблему еволюції організмів

ІІІ. Вивчення нового матеріалу

План

Криза дарвінізму на початку ХХ сторіччя. Її причини. Синтетична гіпотеза еволюції. Її основні положення.

ІV. Закріплення вивченого матеріалу

Бесіда

У чому суть так званого «кошмару Дженкіна»7 Які дослідники брали участь у розробці синтетичної теорії еволюції? Перелічіть основні положення сучасної синтетичної гіпотези еволюції.

V. Домашнє завдання

1. Опрацювати підручник § 44- 45 дати відповіді на запитання.