Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто
- 30% recurring commission
- Выплаты в USDT
- Вывод каждую неделю
- Комиссия до 5 лет за каждого referral
ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ІНФОРМАТИКИ В 11 КЛАСІ № 4 (55) ( тема VІІ )
( 2 год. на тиждень.)
ТЕМА УРОКУ. Створення, відправлення та одержання електронного повідомлення.
МЕТА УРОКУ:
Навчальна. Надання учням навичок створення, відправлення та одержання електрон-
ного повідомлення.
Розвиваюча. Розвивати практичні навички роботи з ПК, уміння працювати з електронною поштою, адресною книгою та програмами для роботи з поштою, пам’ять. Розвивати культуру спілкування в Інтернеті.
Виховна. Виховувати любов до своєї країни. Виховувати в учнів увагу при роботі в комп'ютерному класі.
ОБЛАДНАННЯ: Комп’ютери класу. Мережа Інтернет.
НАГЛЯДНІСТЬ: Навчальний сайт “Інтернет”.
ХІД УРОКУ.
І. Вступна частина.
1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.
2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці
ІІ. Актуалізація теми уроку.
? 1. Як ви думаєте, чим електронна пошта краща за звичайну?
? 2. Чому електронна пошта частіше всіх послуг використовується людьми?
ІІІ. Перевірка вивчення матеріалу.
Фронтальне опитування учнів по минулому уроку.
1) Що таке електронна пошта?
2) Як відкрити поштову скриньку в Інтернеі?
3) 3 яких частин складається електронна адреса?
4) Що таке поштовий сервер? Які поштові сервери вам відомі?
5) Які поштові програми ви знаєте?
6) Що таке адресна книга?
7) Як створити новий запис в адресній книзі?
8) Чи можна створювати групи адрес в адресній книзі?
9) Які стандартні папки має поштова програма?
ІV. Вивчення нового матеріалу.
1. Загальні поняття.
2. Створення електронного повідомлення та відправлення його.
Для створення електронного повідомлення необхідно вибрати команду Сообщение/Создать або скористатися відповідною кнопкою панелі інструментів. Після чого на екрані відображається діалогове вікно для створення повідомлення, до якого користувачеві необхідно:
1. Ввести адресу адресата до поля Кому.
2. Ввести адресу одержувача, якому відправляється копія, до поля Копия (якщо існує необхідність у відправленні копії повідомлення).
3. Заповнити поле Тема.
4. Ввести текст повідомлення. Електронне повідомлення може мати такі основні характеристики:
• важливість;
• адреса одержувача;
• адреса власника копії повідомлення;
• адреса власника прихованої копії;
• тема повідомлення;
• назва та формат файлу, що приєднується до повідомлення;
• вміст повідомлення;
• підпис.
Призначення основних полів діалогового вікна при відправленні електронного повідом-
лення відображено в таблиці. Дозволяється створювати повідомлення, використовуючи спеціально створені для цього шаблони. Перелік стандартних шаблонів зберігається у списку кнопки Создать с або до них можна звернутися за допомогою вказівки Сообщение/'Создать.
3. Читання повідомлень.
4. Відповідь на повідомлення.
5. Приєднання до електронного листа іншої інформації.
6. Практична робота по створенню та відправленню повідомлень.
V. Закріплення вивченого.
Повторення з учнями основних відомостей та навичок нового матеріалу.
VІ. Аналіз та підсумки уроку.
Підводяться підсумки уроку та вивченого матеріалу.
ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. Вивчити конспект.
ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ІНФОРМАТИКИ В 11 КЛАСІ № 5 (56) ( тема VІІ )
( 2 год. на тиждень.)
ТЕМА УРОКУ. Практична робота № 10
“Створення, відправлення та одержання електронного повідомлення”.
МЕТА УРОКУ:
Навчальна. Закріпити навички роботи учнів з електронною поштою та програмою для роботи з електронною поштою. Перевірити та оцінити практичні уміння учнів створювати електронні повідомлення та відправляти їх.
Розвиваюча. Розвивати творчі здібності учнів, практичні навички роботи з ЕОМ, клавіатурою та мишею. Логічне мислення, пам’ять.
Виховна. Виховувати самостійність та відповідальність.
ОБЛАДНАННЯ: Комп’ютери класу. Необхідне програмне забезпечення.
НАГЛЯДНІСТЬ: Папки із практичними завданнями для 11 кл.
ХІД УРОКУ.
І. Вступна частина.
1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.
2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці.
ІІ. Актуалізація теми уроку.
1. Інструктаж з Т. Б.
2. Пояснення принципів проведення практичної роботи та оцінювання результатів.
3. Актуалізація ролі даного уроку в темі та курсі інформатики 11 кл.
ІІІ. Проведення практичної роботи.
Практична робота №10 із збірника практичних робіт по інформатиці для 11 кл. (автор )
ІV. Підведення підсумків уроку.
Підводяться підсумки практичної роботи, оголошуються та ставляться в журнал оцінки.
V. Аналіз та підсумки уроку.
Аналізуємо, чи досягнуто поставлену на початку уроку мету. Чи навчилися того, що планували.
ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. Повторити матеріал з конспекту.
ПРАКТИЧНА РОБОТА № 11–10.
ТЕМА. Створення, відправлення та одержання електронного повідомлення.
МЕТА. Поглибити знання та практичнi навички роботи з програмою Outlook Express. Навчитися створювати та відправляти електронні повідомлення, отримувати та переглядати повідомлення. Перевірити та оцінити навички роботи учнів з E-mail. Розвивати навички роботи з мережевими програмами.
ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ
ЗАВДАННЯ 1: запустити програму Outlook Express. Зробити дію 1.
ЗАВДАННЯ 2: створити повідомлення з текстом 1 і відправити його за адресою 2.
ЗАВДАННЯ 3: переглянути повідомлення 1 та вкладений файл 2.
ЗАВДАННЯ 4: розіслати повідомлення 1 на комп’ютери 2.
ЗАВДАННЯ 5: створити повідомлення з текстом 1 і відправити його на всі інші комп’ютери класу (їхні адреси взяти із адресної книги).
ЗАВДАННЯ 6: переслати всі свої електронні листи на комп’ютер учителя.
Вар. № завд. | І | ІІ | ІІІ | ІV |
1 | 1) отримати повідомлення із своєї поштової скриньки | 1) отримати повідомлення із своєї поштової скриньки | 1) отримати повідомлення із своєї поштової скриньки | 1) отримати повідомлення із своєї поштової скриньки |
2 | 1) “ПРИВІТ ОДНОКЛАСНИКУ, Я ПИШУ ТОБІ ЛИСТА” 2)*****@***ua | 1) “ЗДОРОВ ТОВАРИШУ, ЯК СПРАВИ У ТЕБЕ” ua | 1) “ОСЬ МОЕ ПЕРШЕ ЕЛЕКТРОННЕ ПОСЛАННЯ” ua | 1) “Я ВАМ ПИШУ ЛИСТА, А ВИ МЕНІ ВІДПОВІСТЕ” ua |
3 | 1) Uchitel-1 2) VLOG1.DOC | 1) Uchitel-2 2) VLOG3.DOC | 1) Uchitel-3 2) VLOG2.DOC | 1) Uchitel-4 2) VLOG3.DOC |
4 | 1) “ПРИВІТ” 2) №2, №3 | 1) “САЛЮТ” 2) №1, №4 | 1) “ЗДОРОВО” 2) №5, №6 | 1) “ДОБРИЙ ДЕНЬ” 2) №7, №8 |
5 | 1) ваше прізвище та ініціали | 1) ваша домашня адреса | 1) назва вашого улюбленого фільму | 1) назва вашої улюбленої страви |
ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ІНФОРМАТИКИ В 11 КЛАСІ № 6 (57) ( тема VІІ )
( 2 год. на тиждень.)
ТЕМА УРОКУ. Поняття про телеконференції. Групи телеконференцій. Організація і проведення телеконференцій. Пошук потрібних новин та підписка на них.
МЕТА УРОКУ:
Навчальна. Ввести поняття телеконференції. Навчити учнів працювати з телеконференціями. Вивчити способи організації і проведення телеконференцій, пошуку потрібних новин та підписки на них.
Розвиваюча. Розвивати практичні навички роботи з ПК, уміння працювати з електронною поштою, адресною книгою та програмами для роботи з поштою, пам’ять. Розвивати навички роботи з клавіатурою.
Виховна. Виховувати та пропагувати здоровий спосіб життя.
ОБЛАДНАННЯ: Комп’ютери класу. Мережа Інтернет.
НАГЛЯДНІСТЬ: Навчальний сайт “Інтернет”.
ХІД УРОКУ.
І. Вступна частина.
1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.
2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці
ІІ. Актуалізація теми уроку.
? 1. Що таке конференція?
? 2. Для чого проводяться конференції?
ІІІ. Перевірка вивчення матеріалу.
Фронтальне опитування учнів по минулому уроку.
ІV. Вивчення нового матеріалу.
1. Загальні поняття.
Телеконференції, або групи новин, - це дискусійні групи, учасники яких обмінюються один з одним своїми знаннями, враженнями, проблемами. Обмінюючись електронними повідомленнями, користувачі отримують допомогу, задають питання, відповідають на них і навіть обмінюються графічними та іншими файлами. У Internet існує понад 45 тисяч різноманітних груп новин, учасники яких обговорюють питання політики, потічні події, програмне забезпечення, "розмовляють" про автомобілі, домашніх тварин, кінофільми і т. д.
Ця система у більшості схожа на електронну пошту, але надіслані до групи новин повідомлення стають доступні всім, хто має до неї доступ.
Щоб отримати доступ до груп новин, необхідно мати спеціальну програму, відому як програма для читання (або просмотру) груп новин. З її допомогою Ви встановлюєте зв'язок із сервером новин, підписуєтесь на улюблені групи новин і продивляєтесь повідомлення, що надіслали інші учасники. Ви можете відповісти їм або почати нову дискусію, надіславши своє питання або нове повідомлення.
|
Из за большого объема этот материал размещен на нескольких страницах:
1 2 3 4 5 6 7 8 |


