Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто
- 30% recurring commission
- Выплаты в USDT
- Вывод каждую неделю
- Комиссия до 5 лет за каждого referral
<table>
<tr> - рядок 1
<td></td> - стовбець 1 (1х1)
<td></td> - стовбець 2 (1х2)
<td></td> - стовбець 3 (1х3)
</tr>
<tr> - рядок 2
<td></td> - стовбець 1 (2х1)
<td></td> - стовбець 2 (2х2)
<td></td> - стовбець 3 (2х3)
</tr>
</table>
· Задання розмірів чарунок таблиці.
height="35" – висота width="50" - ширина
Приклад:
<table>
<tr>
<td height="35" width="50" > 1x1 </td>
<td width="50" > 1x2 </td>
<td width="50" > 1x3 </td>
</tr>
<tr>
<td height="35" width="50" > 2x1 </td>
<td width="50"> 2x2 </td>
<td width="50"> 2x3 </td>
</tr>
</table>
· Вирівнювання інформації в таблицях.
Вирівнювання по ширині.
<table>
<tr>
<td height="35" width="50"> <center> 1x1 </center> </td>
<td width="50"> <Left> 1x2 </Left> </td>
</tr>
Вирівнювання по висоті. valign=
<table>
<tr>
<td height="35" width="50" valign="top"> <center>1x1</center> </td>
<td width="50"> <center>1x2</center> </td>
<td width="50" valign="bottom"> <center>1x3</center> </td>
</tr>
· Рамки в таблицях.
<table border="3" bordercolor="#000000">
V. Закріплення вивченого.
Створення учнями власних веб-сторінок з використанням вивчених тегів.
VІ. Аналіз та підсумки уроку.
Підводяться підсумки уроку та вивченого матеріалу.
ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. Конспект.
ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ІНФОРМАТИКИ В 11 КЛАСІ № 12 (63) ( тема VІІ )
( 2 год. на тиждень.)
ТЕМА УРОКУ. Створення та оздоблення найпростішої Web-сторінки.
МЕТА УРОКУ:
Навчальна. Закріпити та розширити знання і вміння учнів по створенню простих веб-сторінок. Підготуватися до практичної роботи.
Розвиваюча. Розвивати практичні навички роботи з ПК, уміння працювати з текстовим редактором, пам’ять. Розвивати навички роботи з клавіатурою.
Виховна. Попередня професійна орієнтація учнів.
ОБЛАДНАННЯ: Комп’ютери класу. Мережа Інтернет.
НАГЛЯДНІСТЬ:
ХІД УРОКУ.
І. Вступна частина.
1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.
2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці
ІІ. Актуалізація теми уроку.
? 1. Які теми вас найбільше цікавлять? Про що ви б хотіли розповісти іншим?
? 2. Чому кажуть, що побачити краще, ніж почути та прочитати?
? 3. Навіщо треба вміти створювати веб-документи?
ІІІ. Перевірка вивчення матеріалу.
Фронтальне опитування учнів по минулому уроку.
ІV. Практична робота учнів.
1. Створити та наповнити матеріалом на власну тематику веб-сторінку вказаного зразка.
Варіанти:



1) 2) 3)
V. Закріплення вивченого.
Повторення з учнями основних відомостей вивченого матеріалу.
VІ. Аналіз та підсумки уроку.
Підводяться підсумки уроку та вивченого матеріалу.
ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. Конспект.
ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ІНФОРМАТИКИ В 11 КЛАСІ № 13 (64) ( тема VІІ )
( 2 год. на тиждень.)
ТЕМА УРОКУ. Практична робота № 11
“Створення Web-документів”.
МЕТА УРОКУ:
Навчальна. Закріпити навички роботи учнів по створенню простих веб-сторінок та програмою для роботи з веб-документами. Перевірити та оцінити практичні уміння учнів створювати прості веб-документи.
Розвиваюча. Розвивати творчі здібності учнів, практичні навички роботи з ЕОМ, клавіатурою та мишею. Логічне мислення, пам’ять.
Виховна. Виховувати самостійність та відповідальність.
ОБЛАДНАННЯ: Комп’ютери класу. Необхідне програмне забезпечення.
НАГЛЯДНІСТЬ: Папки із практичними завданнями.
ХІД УРОКУ.
І. Вступна частина.
1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.
2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці.
ІІ. Актуалізація теми уроку.
1. Інструктаж з Т. Б.
2. Пояснення принципів проведення практичної роботи та оцінювання результатів.
3. Актуалізація ролі даного уроку в темі та курсі інформатики.
ІІІ. Проведення практичної роботи.
Практична робота №11 із збірника практичних робіт по інформатиці для 11 класів.
(автор )
ІV. Підведення підсумків уроку.
Підводяться підсумки практичної роботи, оголошуються та ставляться в журнал оцінки.
V. Аналіз та підсумки уроку.
Аналізуємо, чи досягнуто поставлену на початку уроку мету. Чи навчилися того, що планували.
ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ. Повторити матеріал з конспекту.
ПРАКТИЧНА РОБОТА № 11-11.
ТЕМА. Створення Web-документів.
МЕТА. Поглибити знання та практичнi навички роботи по створенню простих веб-документів. Перевірити та оцінити навички роботи учнів по створенню простого веб-документа. Розвивати навички роботи з клавіатурою та файловою системою.
ПРАКТИЧНІ ЗАВДАННЯ
ЗАВДАННЯ 1: запустити програму "Блокнот".
ЗАВДАННЯ 2: створити за адресою D:\"ваш клас"\ папку з назвою Web1-"ваше прізвище". Скопіювати в цю папку будь-який із малюнків за адресою D:\RISUNKI.
ЗАВДАННЯ 3: створити веб-документ за такими вимогами:
o Заголовок документа – вашу прізвище та клас;
o Документ із 3-х фреймів (заголовок, про автора, основний текст).
o В документі обов’язково присутній малюнок, який ви скопіювали у вашу папку;
o Фон документа повинен бути кольоровим;
o В документі повинно бути три речення (шрифт кожного різний за величиною, типом написання та кольором. Вирівняні речення 1-ше - по лівому краю сторінки, 2-ге - по центру, 3-тє - по правому краю сторінки.);
o Між малюнком і реченнями повинна проходити горизонтальна лінія довільного кольору та товщини.
ЗАВДАННЯ 4: Зберегти створений веб-документ у створену вами папку.
ПЛАН-КОНСПЕКТ УРОКУ ІНФОРМАТИКИ В 11 КЛАСІ № 14 (65) ( тема VІІ )
( 2 год. на тиждень.)
ТЕМА УРОКУ. Проблеми безпеки та захисту інформації в глобальній мережі Інтернет.
МЕТА УРОКУ:
Навчальна. Закріпити та розширити знання і вміння учнів по темі. Підготуватися до тематичної атестації. Ознайомити учнів із основними проблемами захисту інформації та безпеки в Інтернеті.
Розвиваюча. Розвивати практичні навички роботи з ПК, уміння працювати з текстовим редактором, пам’ять. Розвивати навички роботи з клавіатурою.
Виховна. Виховувати доброту та ввічливість.
ОБЛАДНАННЯ: Комп’ютери класу. Мережа Інтернет.
НАГЛЯДНІСТЬ:
ХІД УРОКУ.
І. Вступна частина.
1. Оголошення теми та мети уроку, його ролі в даній темі та курсі інформатики в цілому.
2. Постановка перед дітьми цілі та розкриття методів її досягнення на уроці
ІІ. Актуалізація теми уроку.
? 1. Чи знаєте ви закон про авторські права та право інтелектуальної та інформаційної власності?
? 2. Чому при роботі в Інтернет постає питання безпеки інформації та людини?
? 3. Навіщо треба захищати інформацію та від кого?
? 4 Якими способами можна, на вашу думку, захистити інформацію від незаконних посягань?
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.
1. Мережний етикет.
Пам'ятайте, що про Вас судитимуть по тому, як Ви пишете, які слова та вирази використовуєте. У зв'язку з цим, велику увагу слід приділяти мережному етикету (netiquette). Пам'ятайте, що Internet - це сформоване суспільство, яке має власні традиції, переконання, правила та норми поведінки, які необхідно поважати.
Завжди пам'ятайте "правило телефона": подумайте, чи зможете Ви сказати людині по телефону те, про що пишете у листі? Навчіться стисло передавати свої думки, цінуйте чужий час.
Слідкуйте за правописом, і, якщо в Вас виникають сумніви, краще перевіряйте орфографію за допомогою спеціальної команди. Слідкуйте за стилем листа, не соромтесь виражати повагу до свого адресату.
Не забувайте представлятись (особливо, якщо Ви пишете перший лист), адже Ваші співбесідники повинні знати, з ким мають справу. Більшість програм дають можливість автоматично ставити підпис або sign-файл. У такому файлі звичайно пишуть чиїсь улюблені фрази, уривки з віршів, словом, усе, на що вистачає фантазії. Але пам'ятайте, що цим ні в якому разі не можна зловживати. Файл, у якому зміст підпису занадто великий, може виглядати безглуздим, не підійти по контексту до листа.
Дуже важливо показати себе тільки з кращого боку, ніколи не говорити поганого про себе та інших. Будьте цікавим співбесідником, поважайте інших та не забувайте підшучувати над собою, вмійте пробачати і не поспішайте обурюватись.
|
Из за большого объема этот материал размещен на нескольких страницах:
1 2 3 4 5 6 7 8 |


