Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто
- 30% recurring commission
- Выплаты в USDT
- Вывод каждую неделю
- Комиссия до 5 лет за каждого referral
2. Словникова робота
а). «Щоб уміти читати і більше пізнати» - ст. 62
3. Повторне читання (напівголосне, ланцюжком, естафетою)
4. Перевірка розуміння прочитаного.
а) питання після тексту – ст. 40
б) Вправа «Ланцюжок запитань»
5. Переказ
VІ. Підсумок уроку
Тема. Написання буквосполучень дз, дж. Поділ речення на слова.
Мета. Закріпити написання буквосполучень дж, дз; виконувати звуковий аналіз слів, в яких
зустрічається буквосполучення «дж», «дз» формувати вміння ділити речення на слова;
розвивати у них увагу при списуванні з друкованого тексту і під час диктування, вміння
класифікувати; виховувати пізнавальний інтерес.
Зміст уроку
I. Повторення та закріплення вивченого.
/. Гра «Впізнай букву»
Я – буква, яка завжди позначає два приголосних звуки.
Я є у….
—Допоможіть букві «щ» - назвіть слова, в яких зустрічається буква «щ».
2. Хвилинка каліграфії: Щщ ща щу щі що ущ ощ ящ
II. Повідомлення теми уроку.
III. Робота по темі.
1. Робота з «Післябуквариком» - ст. 57
§ Вправа 1 – звуковий аналіз слів: щавель, дощ.
§ Вправа 4 – списати скоромовку, вставляючи пропущені букви.
2. Робота з деформованими реченнями.
Риба, щука, хижа.
Малих, щука, рибок, нищить.
У, виловлюють, тому, щук, ставках.
Борис, щуку, Пащенко, і, ляща, зловив.
—Прочитайте речення, які ми записали. Чи можна даний запис вважати текстом? Чому?
—підкресліть слова, в яких звуків більше, ніж букв.
IV. Підсумок уроку.
Тема. За Зіркою Ментазюк «Дощиків цвіт». Читання в особах.
Мета. Вдосконалювати вміння читати в особах; закріпити поняття «діалог»; формувати вміння правильно інтонувати речення, передавати голосом настрій і почуття головних героїв; збагачувати словниковий запас; розвивати увагу, творчу уяву, фантазію учнів; виховувати ввічливість, дружелюбність.
Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Мовна розминка
1. Читання скоромовок по пам’яті
ІІІ. Повторення вивченого
4. Гра «Склади слово»
НЕКТАР
—Пояснити значення слова.
5. Перевірка прочитаного «Дивний ранок» (ст. 63)
Закінчити речення
—Під вікном Оксанки росло ….
—А голі гілочки геть усі вкрилися ….
—І раптом Оксана почула….
—Виявляється, це бджоли злетілися скуштувати….
—Майже в кожній квіточці копошилася ….
6. Вибіркове читання. Читання діалогу.
ІV. Повідомлення теми.
З’ясовування мети уроку.
Цей урок мене навчить:
· Доносити зміст прочитаного
· Формувати вміння читати в особах
· Перевіряти рівень осмислення прочитаного
V. Робота з матеріалом уроку
§ За Зіркою Ментазюк «Дощиків цвіт». (ст. 66)
1. Читання вчителем
— Які почуття викликало у вас це оповідання? Чому?
2. Словникова робота.
Повінь перли сурма лапаті (квіти)
3. Повторне читання (напівголосне, ланцюжком, естафетою)
4. Перевірка розуміння прочитаного. Вправа «Ланцюжок запитань»
а) питання після тексту – ст. 67
б) Які питання ви б хтіли задати один одному за змістом прочитаного?
5. Читання в особах
6. Творча робота. Гра «Веселка»
VІ. Підсумок уроку
Тема. Повторення знань про вживання знака м’якшення на письмі. Поширення речення іншими словами.
Мета. Закріпити написання букви «ь»; виконувати звуковий аналіз слів, в яких зустрічаються буква «ь»; формувати вміння поширювати речення іншими словами; розвивати у них увагу при списуванні з друкованого тексту і під час диктування, вміння класифікувати; виховувати пізнавальний інтерес.
Зміст уроку
I. Повторення та закріплення вивченого.
/. Гра «Які букви заховалися»
Лос. ал. бом щавел. Пен. ок
—Що ви знаєте про букву «ь»?
2. Хвилинка каліграфії: ь ьь сь льб ньо
3. Звуковий аналіз слів: пеньок щавель
II. Повідомлення теми уроку.
III. Робота по темі.
1. Робота в зошиті з розвитку мовлення (ст. 24)
§ Вправа 1 – запис слів з «ь» під диктовку. Самоперевірка
§ Вправа 3 – списати слова, змінюючи їх за зразком
§ Вправа 2 – Списати текст.
2. Вибіркове списування. Робота зі словниковими словами
Виписати слова з буквою «Ь»
IV. Підсумок уроку.
Тема. «Ліси – народне багатство», Валентина Ткаченко «Дуб у лісі жив
немарно». Творчий переказ.
Мета. Вдосконалювати навички правильного і свідомого читання; вправляти у читанні цілими словами, формувати вміння переказувати; збагачувати словниковий запас; розвивати увагу, творчу уяву, фантазію учнів; виховувати почуття прекрасного, бажання берегти природу.
Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Мовна розминка
1. «Фонетична зарядка»
Читання скоромовок напам'ять
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми.
1. Інтерактивна вправа. Складання «павутинки»
![]()
ліс
![]()
![]()
2. Створення проблемної ситуації. Вправа «Мозковий штурм»
— Що для вас є ліс?
3. З’ясовування мети уроку.
Цей урок мене навчить:
· Доносити зміст прочитаного
· Удосконалювати вміння правильно і свідомо читати
· Переказувати
V. Робота з матеріалом уроку
§ «Ліси – народне багатство»
1. Читання вчителем
— Отже, чому ліс вважають народним багатством?
2. Словникова робота
3. Повторне читання (напівголосне, ланцюжком, естафетою)
4. Перевірка розуміння прочитаного.
Вправа «Ланцюжок запитань». Діти складають питання за змістом прочитаного
5. Переказ.
§ Валентина Ткаченко «Дуб у лісі жив немарно»
1. Читання вчителем
— Отже, яке значення має дуб?
2. Словникова робота
3. Повторне читання
а). напівголосне,
б). ланцюжком,
в). читання в парах «Ти мені – я тобі»,
г) вибіркове читання: вчитель читає початок рядка, а учні закінчують.
4. Перевірка розуміння прочитаного.
5. Переказ.
VІ. Підсумок уроку
Тема. Апостроф. Написання слів з апострофом. Робота з деформованими реченнями.
Мета. Закріпити поняття «апостроф», його роль у мові; виконувати звуковий аналіз слів, в яких зустрічаються апостроф; формувати вміння працювати з деформованими реченнями; розвивати у них увагу при списуванні з друкованого тексту і під час диктування, вміння класифікувати; виховувати пізнавальний інтерес.
Зміст уроку
I. Повторення та закріплення вивченого.
/. Гра «Що не так?»
Мякий, сімя, піря, мята.
—Яку роль виконує апостроф у словах? Коли він вживається?
2. Хвилинка каліграфії: П'ю Б'є м'я р'ї
3. Звуковий аналіз слів: сім'я, м'який
II. Повідомлення теми уроку.
III. Робота по темі.
1. Робота в зошиті з розвитку мовлення (ст. 40)
§ Вправа 1 – Зі словом в’ють скласти речення.
§ Вправа 3 – Виписати слова з апострофом.
§ Вправа 2 – Списати текст.
2. Вибіркове списування. Робота зі словниковими словами
3. Робота з деформованими реченнями
На подвір'я залетіла маленька пташка. (пташка, на, залетіла, маленька, подвір'я)
У класі залишилися Мар'янка і Дем'ян. (Мар'янка, у, залишилися, і, класі, Дем'ян)
—Визначити «роботу» слів.
IV. Підсумок уроку.
Тема. Микола Герасименко «Хоробрий Степанко». Перевірка навичок
читання.
Мета. Вдосконалювати навички правильного і свідомого читання, читання в особах; вправляти у читанні цілими словами, формувати вміння переказувати; збагачувати словниковий запас; розвивати увагу, творчу уяву, фантазію учнів; виховувати почуття прекрасного, бажання берегти природу.
Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Мовна розминка
1. «Фонетична зарядка»
Читання скоромовок напам'ять
2. Гра «Що не так» (ст. 59)
ІІІ. Повідомлення теми.
З’ясовування мети уроку.
Цей урок мене навчить:
· Доносити зміст прочитаного
· Удосконалювати вміння правильно і свідомо читати
· Читати в особах
· Переказувати
V. Робота з матеріалом уроку
§ Микола Герасименко «Хоробрий Степанко»
1. Читання вчителем
— Чи був Степанко справді хоробрим?
2. Словникова робота: сарай лячно тремтячий голос
3. Повторне читання
а). напівголосне,
б). ланцюжком,
в). читання в парах «Ти мені – я тобі»,
4. Перевірка розуміння прочитаного.
5. Читання в особах
6. Переказ.
VІ. Перевірка навичок читання (ст. 86 – «Як мишеня зупинило час»)
VІІ. Підсумок уроку
Тема. Написання під диктовку складів, слів, речень з вивченими буквами.
Слова – назви предметів.
Мета. Вдосконалювати вміння писати під диктовку склади, слова, речення з вивченими буквами; виконувати звуковий аналіз слів з вивченими буквами; формувати вміння знаходити і добирати слова – назви предметів, ставити питання хто? що?; розвивати у них увагу при списуванні з друкованого тексту і під час диктування, вміння класифікувати; виховувати пізнавальний інтерес.
Зміст уроку
I. Повідомлення теми уроку.
II. Робота по темі.
1. Хвилинка каліграфії: ач аґ ля зо вя ву щі
2. Загадковий диктант. Робота зі словниковими словами. Самоперевірка
—Що називає кожне слово? (предмет)
—Усно скласти речення зі словом, яке відповідає даній моделі.
—На які дві групи можна розподілити назви предметів? (за питаннями: хто? що?)
3. Робота в зошиті з розвитку мовлення (ст. 46)
§ Вправа 1 – Гра «Хто залишив ці предмети?». Записати слова за зразком.
§ Вправа 2 – Фронтальна усна робота. Звуковий аналіз.
§ Вправа 2 – Опрацювання загадки. Запис під диктовку. Самоперевірка..
III. Підсумок уроку.
Тема. Народна потішка «Лисонька хитра». Перевірка навичок
читання.
Мета. Вдосконалювати навички правильного і свідомого читання, читання в особах; вправляти у читанні цілими словами, формувати вміння переказувати; збагачувати словниковий запас; розвивати увагу, творчу уяву, фантазію учнів; виховувати почуття прекрасного, бажання берегти природу.
Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Мовна розминка
1. «Фонетична зарядка»
Читання скоромовок напам'ять
ІІІ. Повторення вивченого
7. Гра «Склади слово»
морква капуста
—На що багаті овочі?
—У яких стравах використовують моркву, капусту?
—Що поглиблює, заспокоює капуста? Роботу яких органів поліпшує капуста?
8. Перевірка прочитаного «Нашому організму потрібні вітаміни» (ст. 83)
ІV. Повідомлення теми.
З’ясовування мети уроку.
Цей урок мене навчить:
· Доносити зміст прочитаного
· Удосконалювати вміння правильно і свідомо читати
· Читати в особах
· Переказувати
V. Робота з матеріалом уроку
§ Народна потішка «Лисонька хитра»
1. Читання вчителем
— Про яку пригоду розповів зайчик? А ви йому повірили?
2. Словникова робота: ст. 90
3. Повторне читання
а). напівголосне,
б). ланцюжком,
в). читання в парах «Ти мені – я тобі»,
4. Перевірка розуміння прочитаного.
5. Читання в особах
6. Переказ.
VІ. Перевірка навичок читання (ст. 94 – «Вишенька вродила»)
VІІ. Підсумок уроку
Тема. Написання під диктовку складів, слів, речень з вивченими буквами.
Слова – назви ознак предметів.
Мета. Вдосконалювати вміння писати під диктовку склади, слова, речення з вивченими буквами; виконувати звуковий аналіз слів з вивченими буквами; формувати вміння знаходити і добирати слова – назви предметів, ставити питання хто? що?; розвивати у них увагу при списуванні з друкованого тексту і під час диктування, вміння класифікувати; виховувати пізнавальний інтерес.
Зміст уроку
I. Повідомлення теми уроку.
II. Робота по темі.
1. Хвилинка каліграфії: ва оз їж лял ьк од ця ол
2. Загадковий диктант. Робота зі словниковими словами. Самоперевірка
—Що називає кожне слово? (предмет)
—Отже, на які дві групи можна розподілити слова?
—Усно скласти речення зі словами – назвами ознак предметів.
—Поставити питання до слів – назв предметів.
3. Робота в зошиті з розвитку мовлення (ст. 48)
§ Вправа 1 – Розгляньте малюнки і опишіть хлопчиків.
§ Вправа 2 – Виписати назви – ознак предметів.
§ Вправа 3 – Списати текст, вставляючи пропущені слова.
—Що називають пропущені слова?
III. Підсумок уроку.
Тема. Оксана Іваненко «Казка про золоту рибку». Перевірка навичок
читання.
Мета. Вдосконалювати навички правильного і свідомого читання, читання в особах; вправляти у читанні цілими словами, формувати вміння переказувати; збагачувати словниковий запас; розвивати увагу, творчу уяву, фантазію учнів; виховувати відповідальність.
Хід уроку
І. Організаційний момент
ІІ. Мовна розминка
1. «Фонетична зарядка»
Читання скоромовок напам'ять
ІІІ. Повторення вивченого
9. Гра «Склади слово»
Заєць лис коник сорока
—Хто зайвий? Чому?
10. Перевірка прочитаного Тамара Коломієць «Подарунок» (ст. 91)
ІV. Повідомлення теми.
З’ясовування мети уроку.
Цей урок мене навчить:
· Доносити зміст прочитаного
· Удосконалювати вміння правильно і свідомо читати
· Читати в особах
· Переказувати
V. Робота з матеріалом уроку
§ Оксана Іваненко «Казка про золоту рибку»
—Про що вам говорить ця назва?
1. Читання вчителем
— Чому ця казка має назву «Казка про золоту рибку»?
2. Словникова робота:
3. Повторне читання
а). напівголосне,
б). ланцюжком,
в). читання в парах «Ти мені – я тобі»,
4. Перевірка розуміння прочитаного.
5. Читання в особах
6. Переказ.
VІ. Перевірка навичок читання (ст. 103 – «Хатка на тополі»)
VІІ. Підсумок уроку
Тема. Написання під диктовку складів, слів, речень з вивченими буквами.
Слова – назви дій.
Мета. Вдосконалювати вміння писати під диктовку склади, слова, речення з вивченими буквами; виконувати звуковий аналіз слів з вивченими буквами; формувати вміння знаходити і добирати слова – назви дій; розвивати у них увагу при списуванні з друкованого тексту і під час диктування, вміння класифікувати; виховувати пізнавальний інтерес.
Зміст уроку
Зміст уроку
I. Повторення та закріплення вивченого.
/. Хвилинка каліграфії: П'ю Б'є м'я р'ї
2. Словниковий диктант: олівець, папір, парасолька, подруга, посередині, Україна,
українська, фартух, цукерка, цукор, чотирнадцять, якір.
—Поставити наголос.
—Знайти і підкреслити назви ознак предметів.
3. Звуковий аналіз слів: ім'я, якір
II. Повідомлення теми уроку.
III. Робота по темі.
Робота в зошиті з розвитку мовлення (ст. 52)
§ Вправа 1 – Доповнити речення, використовуючи вірш..
§ Вправа 2 – Знайти назви дій.
§ Вправа 3 – Списати текст, вставляючи пропущені слова.
§ Вправа 4 – Прочитай. Подумайте, що не так?
IV. Підсумок уроку.
|
Из за большого объема этот материал размещен на нескольких страницах:
1 2 3 |


