Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто
- 30% recurring commission
- Выплаты в USDT
- Вывод каждую неделю
- Комиссия до 5 лет за каждого referral
Анотація до уроку
Перехід України до ринкових умов господарювання вимагає підготовки висококваліфікованих спеціалістів, що в значній мірі залежить від правильного вибору та втілення в практику навчання активних форм і методів навчання.
Нижче приведений урок є прикладом застосування інтерактивних технологій, які передбачають навчальний процес за умови активної взаємодії всіх учнів у ході уроку в малих групах, чітке виконання обов'язків учасниками. За такої організації навчання вчитель керує роботою кожного учня опосередковано, через завдання, якими спрямовує діяльність груп.
Тема уроку має практично-прикладне значення. Її засвоєння допоможе учням вільно адаптуватись у конкретну виробничу ситуацію: знати порядок проведення інвентаризації (завдання № 2 - моделювання) та підведення підсумків (завдання № 5 – робота у співпраці), знати і вміти заповнювати всі обов'язкові реквізити інвентаризаційного опису, товарно-грошового звіту (завдання № 3 – симуляція помилок). Прийом точеної групової дискусії, застосований в опитуванні домашнього завдання (завдання 4) і під час пояснення нової теми, розвиває в учнів уміння логічно мислити, взаємодіяти з іншими людьми, приймати рішення в конкретній ситуації.
Хід уроку зведено в таблицю, яка дає можливістю прослідкувати діяльність всіх учасників навчального процесу на кожному етапі уроку паралельно по кожному завдання.
Аналіз виконання завдань та підведення підсумків здійснюється за участю учнів, що створює неформальне середовище навчання, стимулює високу активність та мотивацію учнів.
"___"__________ 2007 р.
ЗАТВЕРДЖУЮ
Заступник директора з НВР
___________ І.
План УРОКУ
Предмет: Основи бухгалтерського обліку.
Тема уроку: Порядок виявлення та затвердження результатів інвентаризації.
Мета уроку: навчити учнів самостійно виводити результат інвентаризації.
Виховна мета: знайти мотивації для переконання учнів у важливості бережливого ставлення до ТМЦ і усвідомлення ними міри відповідальності за непрофесійне ставлення до роботи..
Тип уроку: Комбінований.
Форма організації навчальної діяльності: Робота у малих групах.
Методи і прийоми: Робота у співпраці моделювання, точечна дискусія.
Наочні посібники :
1. Плакати.
2. Опорний конспект.
Роздатковий матеріал: 1. Завдання № 1,№2, №3, №4 з опитування за
попередньою темою.
2. Завдання № 5, №6 для закріплення теми уроку.
3. Бланки документів (інвентаризаційний опис, товарно-грошовий звіт)
Міжпредметні зв'язки : Організація і технологія торгових процесів, виробничого навчання.
Література:
1. Астафурова ік і звітність у магазині. – М.:
Економіка, 1990.-174с.
2. Кришемінська Л. Д., , та інші.
Інтегрований курс підготовки продавця продовольчих товарів. – К.: "Вікторія", 2001.-384с.
ХІД УРОКУ
№ п/п | Час | Етап уроку | Методи і прийоми навчання | Діяльність | ||
викладача | учня | асистента | ||||
1 | 3 хв. | Організаційний момент | ||||
2 | 2 хв. | Повідомлення теми і мети уроку | ||||
3 | 2 хв. | Повторення вивченого матеріалу | Експрес-розминка | Ділить учнів на малі групи по 5-6 осіб. Здійснює фронтальне опитування (бліц) | ||
3 хв. | Робота у співпраці | Пояснює для груп завдання №1 | Знайомляться із завданням, виконують | Одержують завдання, заповнюють таблицю оцінювання | ||
2 хв. | Моделювання | Пояснює для груп завдання №2 | Знайомляться із завданням, виконують | Заповнюють таблицю оцінювання | ||
2 хв. | Симуляція помилок | Пояснює для груп завдання №3 | Знайомляться із завданням, виконують | Заповнюють таблицю оцінювання | ||
3 хв. | Точечна групова дискусія | Задає ситуацію для прийняття рішення | Дають відповідь після короткого обговорення | |||
3 хв. | Аналіз виконання завдання | За таблицею оцінювання підводить підсумок оцінювання домашнього завдання | Спільно визначають найактивнішого учасника групи | Разом з викладачем за таблицею аналізують і оцінюють роботу груп і окремих учнів | ||
| ||||||
4 | 10 хв. | Пояснення нового матеріалу | Лекція з елементами бесіди, точеної групової дискусії як окремого випадку "мозкового штурму" | Пояснює новий матеріал, видає роздатковий матеріал, опорні конспекти | Слухають, запам'ятовують, аналізують, дискутують | Заповнюють таблицю рейтингів |
5 | 3 хв. | Закріплення нового матеріалу | Робота у співпраці | Пояснює завдання № 5 | Виконують завдання і повідомляють рішення у порядку виконання | Заповнюють таблицю рейтингів |
3 хв. | Робота у співпраці | Пояснює завдання № 6 | Виконують завдання, презентують рішення у порядку виконання | Заповнюють таблицю рейтингів | ||
6 | 5 хв. | Підведення підсумків | Підсумовує закріплення нового матеріалу за таблицею рейтингів. Підсумовує роботу учнів за урок | |||
7 | 3 хв. | Виставлення оцінок | Називає прізвища та оцінки | |||
8 | 1 хв. | Домашнє завдання | Вивчити тему за опорним конспектом. "Інтегрований курс підготовки продавця продтоварів": Підручник для ПТНЗ/ за ред. інської.- К.: Вікторія, 2001. § 8, с. 305 |
Викладач:
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
(опитування домашнього завдання)
Учні діляться на малі групи з 5-6 осіб за заздалегідь.
Викладач концентрує увагу учнів фронтальним опитуванням (експрес-розминка) за допомогою питань, які передбачають коротку однозначну відповідь.
Варіанти питань:
1. Дати визначення поняття "інвентаризація".
2. Як розрізняють інвентаризації за характером і призначенням?
3. Як поділяються інвентаризації за методом проведення?
4. Як часто проводяться планові інвентаризації у роздрібних торгових підприємствах?
5. В яких випадках проводять позапланові інвентаризації?
Викладач призначає в кожній малій групі одного асистента для координації роботи; інструктує з методики опитування за попередньою темою; оголошує критерії оцінювання.
Асистенти одержують таблиці оцінювання.
Завдання № 1
Час на виконання – 3 хв.
Оцінювання – індивідуальна оцінка, максимально – 3 бала.
Кожна група працює за своїм напрямком, визначеним жеребкуванням. Для відповіді обирається один представник.
Зміст завдання: Окреслити функції окремих посадових осіб під час інвентаризації.
Керівник підприємства | Члени інвентаризаційної комісії | Матеріально-відповідальна особа | Касир | Продавці |
Критерії оцінювання
- правильна відповідь без допомоги команди | 3 бали |
- правильна відповідь за допомогою команди | 2 бали |
- допомога викладача | 1 бал |
- невірна відповідь | 0 |
Завдання № 2
|
Из за большого объема этот материал размещен на нескольких страницах:
1 2 3 4 5 6 |


