Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто
- 30% recurring commission
- Выплаты в USDT
- Вывод каждую неделю
- Комиссия до 5 лет за каждого referral
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Комунальна установа Сумська спеціалізована школа
І-ІІІ ступенів №1 імені В. Стрельченка
вул. Кірова, буд.136, м. Суми, 40021, тел./
е-mail: *****@***ru
Код ЄДРПОУ -
Математика 1 клас
(за новою програмою)
Учитель початкових класів
Вища категорія, учитель-методист
Смоліна Лариса Нилівна
Суми
Математика (перший клас)
Урок - подорож
Тема. Читання, запис і порівняння чисел першої сотні. Одноцифрові та двоцифрові числа.
Попереднє та наступне числа до даного числа. Додавання і віднімання 1.
Мета. Закріплювати вміння читати і записувати, порівнювати числа 1-ої сотні;
повторити і закріпити поняття «одноцифрове, двоцифрове число»;
розвивати обчислювальні навички та вміння правильно вживати математичні терміни;
виховувати уважність, охайність. Точність, самостійність у виконанні завдань.
Обладнання. Індивідуальні роздавальні картки, таблиці №25, 31,
32 («Математика в таблицях» 1 кл.), зображення
казкових героїв, зображення поїзда.
Хід уроку
І. Організація класу.
· Щоб більше пізнати, люди подорожують.
Подорожувати можна пішки чи автомобілем, на велосипеді чи кораблі, на літаку чи повітряній кулі. А ми сьогодні будемо подорожувати по країні Математика на……………
Відгадайте загадку:
Пасажирський чи товарний,
металевий він і гарний,
все ховає у вагонах,
і стає лиш на перонах.
(Потяг)
Цей потяг незвичайний, а казковий. Бо на зупинках на нас чекають казкові герої.
· Час вирушати в путь, а допоможе нам віршик:
Ми веселі і кмітливі,
залюбки навчаємось.
В незвичайний поїзд сіли,
ніжками затупотіли.
ІІ. Активація і корекція знань нумерації чисел 1-ої сотні.
1. Зупинка «Каліграфічна» (зустріч з Мальвіною).
- 7”Я
Розгадування кросворду
- Розгадування загадки:
Яка цифра розповідає так про себе?
Кругленька в мене голова.
Я неначе лебідь в морі,
і шийка довга, і хвіст у гору
- Письмо цифр 7,2.
(Взаємоперевірка каліграфічного письма)
2. Зупинка «Цікавинка».
1) Який многокутник пропущено?



?
2) Робота в індивідуальних картках:
«Намалюй наступну фігуру»












3. Зупинка «Числова» (зустріч з Чиполіно).
а) завдання №66, с. 120 (підручник);
б) назвати числа 5-го десятка; завдання №3, с.37 (зошит)
- Яке 1-цифрове число найбільше? найменше?
- Яке 2-цифрове число найбільше? найменше?
в) завдання з таблиці №25
- Запиши числа, позначені: 51, 44, 68, 82, 95.
- Яке з них найбільше, найменше?
г) Математичний диктант. Завдання №67, с. 120- підручник. Самоперевірка з дошки.
- Назви числа у порядку їх зростання( 38, 50, 100, 19, 4, 60, 23, 25).
д) завдання №1, с.37(зошит) – самостійно.
е) робота за таблицею №31
- Знайти в кожному рядку «зайве» число
- Відео – фізкультхвилинка.
ІІІ. Новий матеріал. Додавання і віднімання 1.
1. Зупинка «Рахівники» (зустріч з Буратіно).
а) задачі №68, 64, с. 120 (підручник) – усно
б) які числа ми отримуємо, додаючи 1? віднімаючи 1?
- Завдання №69, с.120(підручник);
- Самостійна робота. Розв’язання прикладів за варіантами з таблиці №32
І варіант: 63, 54, 49, 100, 35, 87, 51, 30(відповіді прикладів)
ІІ варіант: 89, 46, 30, 99, 83, 61, 38, 74(відповіді прикладів)
ІV. Закріплення вивченого.
1. Зупинка «Задачна» (зустріч з Котом у чоботях).
а) задача №2, с. 37 (зошит)
б) задача№4, с. 37 (зошит)
в) складіть задачу за коротким записом:
БУЛО -?
ПОДАРУВАВ - 5
ЗАЛИШИЛОСЬ-7
V. Підсумок:
· Ось і закінчилась наша мандрівка країною Математика, ми повернулись до класу.
· Що сподобалось під час подорожі?
· Чому вчились? Що повторювали?
· Що було найважче?
· Що хотіли б повторити на наступному уроці?


