Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто

  • 30% recurring commission
  • Выплаты в USDT
  • Вывод каждую неделю
  • Комиссия до 5 лет за каждого referral

Комунальний заклад освіти

«Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 000

еколого – економічного профілю»

Дніпропетровської міської ради

Провела вчитель початкових класів

Бондаревська І. М.

2013

Тема. Засвоєння таблиці ділення на 8. Задачі на спосіб зведення до одиниці. Профіліктика грипу.
Мета: вправляти учнів у застосуванні знань таблиці ділення чисел на 8 і відповідних випадків ділення під час розв'язання математичних виразів і задач; порівнювати задачі першого і другого видів на зведення до одиниці; виявлення причин і профілактика грипу; розвивати память, мислення, математичне мовлення; виховувати бережливе ставлення до свого здоров’я.


Тип уроку. Закріплення знань, умінь.
Методи навчання. Проблемно-пошукові, словесні, практичні.

Хід уроку.

I. Організаційна частина уроку.
- Діти, сьогодні ми зробимо ще один крок в країні МАТЕМАТИКА і Здоровя.
Робота має бути приємна, тому добре мати поруч друга. Давайте візьмемося за руки, посміхнемося одне одному і скажемо щось приємне, добре.

І так, в щасливу путь!

II. Розвиток пізнавальної активності учнів.

Загадка

Чого хочеш — не купиш, а що хочеш продати — не продаси.

(Здоров'я, хвороби.)

З давніх-давен український народ найголовнішою цінністю у житті вважав здоров'я. Навіть вітаючись і прощаючись, люди бажали один одному здоров'я. «Здоровенькі були!», «Дай, Боже, здоров'я!», «Доброго вам здоров'я!», «Здрастуйте!», «Бувайте здорові!», «Ходіть здорові1»

Великої уваги здоров'ю людини надають і нині.

Кожного року у холодну пору на нас очікує чергова епідемія грипу. Грип та ГРЗ складають 95% всіх інфекційних захворювань у світі. Щороку на грип хворіють до 500 млн людей, два з яких помирають.

НЕ нашли? Не то? Что вы ищете?

Навколо нас у зовнішньому середовищі знаходиться величезна кількість невидимих для ока маленьких живих істот, їх можна побачити лише за допомогою спеціальних приладів — мікроскопів, які у тисячі та мільйони разів збільшують зображення. Збудника грипу вчені та лікарі побачили під дуже сильним електронним мікроскопом і назвали його вірусом.

Вирус гриппа в электронном микроскопе

Віруси, що викликають грип, оселяються в ротовій порожнині та в горлі хворого. Коли хворий розмовляє, кашляє або чхає, з його рота чи носа вилітають найдрібніші віруси грипу.

Якщо здорова людина разом з повітрям буде вдихати ці крапельки, то вона може заразитися і захворіти на грип!

При чихании <a title=вирусы оседают на руках..." align="left" width="126" height="232"/>Распространение

...а при рукопожатии - передаются другим

Другий механізм передачі грипу та інших ГРВІ — контактний. Ось чому важливо мити руки і уникати дотиків рук до власного обличчя особі при спалахах респіраторних інфекцій.

-  Що ж робити? Як попередити зараження грипом? Що ж треба вживати, щоб імунна система нашого організму була готова

III. Завдання уроку.

Сьогодні ми спробуємо на уроці, розвязуючи математичні завдання, відповісти на ці запитання.

IV. Математична розминка. Усні обчислення.

3 ∙ 3 14: 7 5 ∙ 9
4 ∙ 6 42: 7 24: 6
8 ∙ 4 7 ∙ 8 36: 6
8 ∙ 8 7 ∙ 5 4 ∙ 8

(Самоперевірка. Самооцінка)

Лимон

 
Вирус

Вітамін С.
Як приймати? Кращі джерела вітаміну С — це цитрусові (добова доза вітаміну міститься — на вибір — в 2 середніх апельсинах, 4—5 мандаринах, 3-х лимонах), ківі (добову дозу «аскорбінки» містить 1 фрукт), капуста (сира і квашена). Найбагатший вітаміном С напій — це відвар шипшини.

2. Робота з числовим рядом.

16; 22; 56; 32; 80; 24

- Яке число зайве? Чому?
- Скільки разів по 8 в даних числах?

- Записати всі числа, які отримуємо при множенні на 8 по пам'яті.

(Взаємоперевірка. Оцінювання).

Лимон

 
Вирус

Цибуля

 
 

3. Логічні задачі.(Кожна група учнів отримує логічну задачу.)

а) Три хлопчики - Коля. Петрик. Іванко пішли в магазин. По дорозі до магазину вони знайшли 15 к. Скільки грошей знайшов би один Іванко, якби

він один пішов до магазину?

б) Один ослик ніс І0кг цукру, а другий ослик ніс 10кг вати. У кого вантаж важчий?

в) Одне яйце вариться 8 хв. За скільки хвилин зваряться п’ять яєць?

г) Кінь з вершником пробіг 4 км. Скільки кілометрів пробіг вершник?

д) Чотири мишки гризли скоринку сиру. Підкралася кішка і схопила одну мишку. Скільки мишок продовжували гризти скоринку сиру?

Часник

 
 

Вирус гриппа в электронном микроскопе

Цибуля

 
 

Часник і цибуля.
Часник і цибуля багаті фітонцидами — летючими ефірними маслами, що володіють властивістю швидко нейтралізувати віруси, що знаходяться в повітрі. Крім того, вони містять вітаміни і мікроелементи, зміцнюючи імунітет. Як застосовувати? Головний і найефективніший спосіб профілактики — просто їсти часник і цибулю.

V. Актуалізація опорних знань учнів.

- Що таке множення?
- Як називаються числа при множенні?
- Який зв'язок між діями ділення і множення?
- Як називаються числа при діленні?
- Як знайти невідомий множник? (Самооцінка).


VI. Математичне тренування. Робота із закріплення знань.

1.Проблемне питання:
- Діти, скажіть будь ласка, навіщо знати напам'ять таблицю
множення і ділення?

2. Розв'язання задачі № 000(усно)

3, Розвязання задачі.№ 000

Часник

 

Вирус гриппа в электронном микроскопе

Малина

 

Цибуля

 

Фізхвилинка.

Стільки раз ногою тупни: 24:6

Стільки раз в долоні плесни: 42: 7

ёМи присядем стільки раз: 16:4

І нахилимось в той час: 8*2

Підстрибнемо рівно стільки: 35:7

Ну й рахунок! Гра та й тільки.

Лимон

 
Вирус гриппа в электронном микроскопе

Малина

 

Цибуля

 
 

Мед

 
 

4. Групова робота з підручником.
Розв'язання задачі № 000

Калина

 
 

Часник

 
 

Вирус гриппа в электронном микроскопе

Малина

 

Цибуля

 
 

Малина

 
 

5. Розв'язання прикладів.№ 000

Вакцинація - важливий засіб проти дії грипу.

Одним з найбільш ефективних специфічних засобів профілактики грипу являється, безумовно, вакцинація. Вакцинопрофілактику слід проводити не менш ніж за два-три тижні до початку епідемії, щоб у організма був час для формування імунітету.

Гігієничні процедури мають велике значення в профілактиці грипу.

6. Робота в групах.

Серед геометричних фігур знайти чотирикутник. Знайти його периметр.

VII. Підсумок уроку

-  Що нового дізналися на уроці?

-  Що закріпили на уроці?

-  Що цікавило вас на уроці?

Лікар дарує вам поради щодо запобігання хвороби на грип і як діяти, якщо захворієте на грип.