Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто

  • 30% recurring commission
  • Выплаты в USDT
  • Вывод каждую неделю
  • Комиссия до 5 лет за каждого referral

Донецька загальноосвітня школа IIII ступенів № 88

ВІДКРИТИЙ

УРОК - ПОДОРОЖ

з математики

у 1 класі

учитель початкових класів

Тема. Літр. Вправи на засвоєння таблиці додавання та

віднімання. Задачі на знаходження суми, остачі, невідомого доданку.

Мета: закріпити поняття про літр, як про одиницю вимірювання ємкості; повторити вправи на засвоєння таблиці додавання та віднімання в межах 10, продовжувати роботу над рішенням задач на знаходження суми, остачі, невідомого доданку; розвивати увагу, активність, пам’ять, логічне мовлення; виховувати бережливе ставлення до природи.

Обладнання: малюнок берези, телеграма, малюнок до задачі, листя берези, схеми задач, малюнок сонечка.

Хід уроку

І. Організація класу.

Стали діти, підтягнулись,

Один одному дружно посміхнулись

На урок старання не забудемо взяти

Сіли рівно, починаємо працювати.

ІІ. Тема та мета уроку.

На сьогоднішньому уроці ми закріпимо поняття про літр, систематизуємо поняття знань в межах десяти; продовжимо роботу над задачами, напишемо математичний диктант.

ІІІ. Контроль та корекція знань учнів.

Наш урок – подорож до весняної казки.

-  А який зараз місяць? (Листопад.)

-  А ми відправимося у весняний місяць.

-  Який перший весняний місяць? (Березень.)

Полями та лісами поспішала до нас Весна, посміхалась весняним сонечком. Раптом вона побачила Берізку, яка стояла на лісовій галявині та плакала.

-  Чого ти плачеш? – запитала Весна Берізку.

-  Я плачу, тому що хочу вбратися в красиве, зелене вбрання. Допоможи мені, Весно!

НЕ нашли? Не то? Что вы ищете?

Весна задумалась, а потім відповіла:

- Добре, я попрошу учнів 1 класу зробити добру справу і пошлю їм телеграму.

- Діти, телеграму я вже отримала. Ось вона. Прочитає нам її Куковська Владислава.

Телеграма

Дорогі першокласники! Дуже вас прошу допомогти Берізці вбратися в зелене вбрання. Для цього вам необхідно зробити завдання, які написані на листях, і Берізка відразу посміхнеться завдяки вам.

Весна

-  Ну, що допоможемо Берізці?

-  Да.

Перед тим, як розпочати виконувати завдання, проведемо гру.

Гра «Зберіть намисто»

Вставити пропущені числа.

3 4 6

1

Завдання1.

а) Згадаємо прямий та обернений рахунок в межах 10.

б) Цифровий диктант.

Під диктовку учні записують цифри: 0, 5, 4, 3, 10, 8. Яких цифр не вистачає? ( 1. 2, 6, 7, 9.)

в) Математичний диктант.

- І доданок 3, ІІ доданок 2, запишіть чому дорівнює сума;

- зменшуване 8, від’ємник 0, запишіть різницю;

- число 3 збільшити на 3;- число 7 зменшити на 5.

Перевіряємо математичний диктант.

Вішаємо першу прикрасу на Берізку.

А зараз відпочинемо, запросимо в гості фізкультхвилинку.

Вище руки підніміть

І спокійно опустіть.

Розведіть їх в сторони,

Щоб були опорою,

Плесніть кілька раз.

За роботу! Все гаразд.

Завдання 2.

Розв’язати задачу.

-  В яких одиницях вимірюємо ємкість?

Перед тим, як розпочати розв’язувати задачу, пригадаємо:

-  Скільки частин в задачі?

-  Як вони називаються?

Задача. Каструля вміщує 6 літрів води, а бідон 4 літри. Скільки літрів води в каструлі та в бідоні разом?

-  Яка схема підходить до цієї задачі?

-  Чому ви так гадаєте?

-  Ми можемо відразу дати відповідь до задачі? Чому?

-  Як називається перша частина задачі?

-  Яка ємкість нам дана?

Складаємо умову до задачі.

К. – 6л

Б. – 4л

- Що ми записали?

- А тепер ми можемо дати відповідь до задачі? Чому?

- Ця задача на знаходження суми чи різниці?

- Як називаються слова в умові?

- Як називається наступна частина?

- Як запишемо рішення?

6 + 4

- Чому 6? Чому 4?

6 + 4 = 10 (л)

Відповідь: 10 літрів.

-  Молодці, діти, ви виконали і це завдання.

Вішаємо другу прикрасу.

Фізкультхвилинка для очей.

Совенята

Сплять маленькі совенята.

Раз! – розкрили оченята.

Подивилися навколо.

Потім вгору і додолу.

Оченята – блим, блим, блим!

Відпочити треба їм!

Вправо, вліво оченята

Повертали совенята.

Совенята будуть спати,

А ми будемо писати.

Завдання 3.

Рішення прикладів.

2 + 2 5 + 3 4+1

10 – 3 6 – 4 5 – 2

Вішаємо наступну прикрасу.

Ось і виконали всі завдання. Берізка вдягла своє вбрання та посміхнулась, у відповідь їй посміхнулося сонечко.

-  А ви бачили берези?

-  Де вони ростуть?

-  Як треба вести себе в лісі?

ІV. Підсумок уроку

-  Що цікавого було на уроці?

-  Що ми зробили для Берізки?

-  Які види роботи ми виконували?

Коментування відповідей учнів на уроці.