Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто

  • 30% recurring commission
  • Выплаты в USDT
  • Вывод каждую неделю
  • Комиссия до 5 лет за каждого referral

·  Складання колективної розповіді про живий куточок

На канікулах ми з класом ходили до Палацу для дітей подивитися «Живий куточок». Він здався нам справжнім раєм. Перше що ми побачили, — це акваріуми з незвичайно красивими рибками. Їх різноколірна луска переливалася всіма барвами веселки.

Рибки підпливали до скла і дивилися на нас беззвучно відкриваючи роти, потім раптом різко спливали в глибину акваріума. витончено виляючи хвостами і плавцями. Краса рибок, їх плавні рухи занурили мене в стан спокою. Але тут мій погляд упав на крокодила. Його очі здалися мені сумними. Ми з подругою пішли далі. У іншій кімнаті були різні тварини і птахи. Великий різноколірний папуга щось обурено кричав при наближенні людей. Тут же була мавпа, яку як турбувало наближення людей, вона голосно кричала. Решта куточка спокійно реагували на нас. Товстенькі морські свинки, крихітні хом’яки давалися в руки, їм подобалося, коли їх гладили. Спілкування з тваринами приносить велике задоволення.

·  Робота у парах

Один учень описує тварину, яка живе у них домa, не називаючи її. Другий учень з пари відгадує, хто це.

У. Підсумок уроку

- Яких тварин можна тримати в живому куточку?

- Як їх доглядати?

- Яких тварин можна тримати вдома?

- Як їх доглядати?

- Як ви гадаєте, де краще жити тварині: у квартирі чи на волі?

- Які загадки про тварин ви запам’ятали? :

Урок 38

Тема. Домашні улюбленці

Мета: ознайомити учнів з правилами догляду за котом і собакою; розвивати вміння спостерігати за тваринами, доглядати за ними; виховувати любов до тварин, відповідальність за них і дбайливе ставлення до них.

НЕ нашли? Не то? Что вы ищете?

ХІД УРОКУ

І. Організаційний момент

ІІ. Повідомлення теми і мети уроку

►► Робота над загадками

Попід ліжко у куточок

покотивсь м’який клубочок.

Та з’явились очки, ротик.

Не клубочок це, а... (котик).

Собою не птиця, співати не співає,

А хто до хазяїна йде — знати дає. (Собака)

·  Чи є у ваших сім’ях домашні тварини? Які саме?

·  Як ви вважаєте, що означає вислів «Я люблю свою тваринку»?

·  Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся, як доглядати за котом та собакою.

ІІІ. Сприймання й усвідомлення нового матеріалу

1. Робота за підручником (с. 65-66)

·  Яких тварин ми називаємо домашніми улюбленцями?

·  Як доглядати за котом і собакою?

1. Про котів.

·  Є багато порід котів. Найчастіше поряд із нами живе звичайний домашній кіт. Будь-який кіт потребує доброго ставлення. Якщо у тебе вдома є кіт, дбай про нього.

2. Робота в парах.

·  Разом із сусідом по парті розгляньте фото на с. 65.

·  Який кіт мешкає у вас удома?

·  Чим ви частуєте свого котика?

·  Де спить кошеня?

:— Як у сім’ї ставляться до кошеняти?

.3. Про собак.

·  Собаку справедливо вважають другом людини. Віддані людині не лише породисті, але й звичайні дворові собаки.

Доглядати за породистим собакою непросто. Його треба добре годувати, розчісувати, чистити, виводити на прогулянку. Якщо ви хочете завести собаку, поміркуйте чи зможете з усім упоратися. Якщо ні, краще собаку не заводьте. Людина відповідає за здоров’я і життя чотирилапого друга.

2. Бесіда

-  Якщо у вас є кіт чи собака, розкажіть про зовнішній вигляд тварини. Які в неї звички, поведінка?

-  Як ви гадаєте, звідки беруться бездомні собаки та коти?

-  Чи зустрічали ви котиків і собачок, в яких немає господарів? Де?

-  Де вони сплять? Що їдять?

-  Чому вони не мають ані житла, ані їжі?

-  Як можна назвати людей, які викинули їх на вулицю? (Жорстокі, бездушні)

-  Як ми зазвичай ставимося до таких тварин? (Жаліємо, боїмося, сердимося, інколи проганяємо)

-  Чому вони біжать за нами?

-  Чим ми можемо їм допомогти?

Висновок. Чи хотіли б ви, щоб ваша улюблена тваринка коли-небудь стала бездомною? Що треба робити для того, щоб цього не сталося? (Перш ніж завести тваринку, слід твердо вирішити піклуватися про неї.)

3. Фізкультхвилинка

ІУ. Узагальнення й систематизація отриманих знань

1. Виконання малюнка « Мої улюбленці»

·  Виберіть домашню тваринку для малювання.

·  Які кольори доберете для малюнка?

Діти малюють свого домашнього улюбленця і складають про нього речення.

2. Власні презентації дітей

·  Як звуть тваринку?

·  Як ти за нею доглядаєш?

·  Що вона любить найбільше?

У. Підсумок уроку

- З яких частин складається тіло собак і котів?

- Як вони вигодовують маленьких кошенят і цуценят?

- Які породи котів і собак ви знаєте?

- Які вам подобаються найбільше?

- Чим вони відрізняються?

- Як звати ваших домашніх улюбленців?

- Які в них характери?

- Як їх доглядати?

- Як ви гадаєте, де краще жити тварині: у квартирі чи на волі?

Додаток до уроку 38

Гра «Уяви себе твариною»

·  Уявіть себе різними хатніми тваринами і написати про себе невелику розповідь за планом.

·  Яка у вас найулюбленіша їжа?

·  Де ви любите спати?

·  Що полюбляєте робити?

·  Чи любите ви грати з людьми, гуляти?

·  Чи подобається вам, коли вас миють?

·  Чи вмієте ви плавати?

Потім зберіть і зачитайте описи дітей. Учні мають відгадати, про яку хатню тварину йдеться в певному випадку.

УРОК 39

Тема. Екскурсія у зоопарк

Мета: продовжити роботу над розвитком пізнавальних здібностей, творчої уяви учнів; формувати передумови пошукової діяльності, інтелектуальної ініціативи; роз­вивати вміння визначати можливі методи розв’язання проблеми за допомогою дорослого; активізувати мов­лення дітей; виховувати дбайливе ставлення до живої природи.

ХІД УРОКУ

І. Повідомлення теми і мети екскурсії

1.Робота над загадками

-  Діти, сьогодні ми з вами вирушимо на екскурсію в зоопарк. Але перш ніж туди піти, нам потрібно купити квитки. Квиток я дам тому, хто правильно відповість на питання.

-  Які тварини живуть у зоопарку?

Дуже товсті ноги маю,

Ледве їх переставляю,

Сам високий я на зріст,

Замість носа маю хвіст. (Слон)

Живу я там, де вічний лід,

Люблю я рибу на обід.

В кожусі білому завжди

Виходжу часто із води,

Умію плавати й пірнати...

А як мене, малята, звати? (Білий ведмідь)

Вік свій ходить з клунками,

Та ще сідають на нього з мішками. (Верблюд)

Хто в зоопарку вище всіх?

Впізнать її нам легко,

Впізнать її на раз:

Висока вона зростом

Та бачить суперклас! (Жирафа)

Величезний цей хижак

На людей наводить жах.

Проживає в річці Ніл

Небезпечний... (крокодил).

Як на гойдалках на вітках

Вони плцгають у клітках!

Граються, кривляються,

Разом забавляються.

А веселі ці малята —

Пустотливі... (мавпенята).

Він незграбний і товстий,

Завжди він чомусь сумний.

А на лобі в нього ріг,

Ця тварина — ... (носоріг).

У савані проживає,

Чорно-білі смужки має.

І весела, і пригожа,

На конячку нашу схожа. (Зебра)

Він такий смугастий,

Він такий ікластий.

Найстрашніший у тайзі,

Перед ним тремтять усі.

Як роззявить пащу: — Ггрр!

Називають звіра... (тигр).

-  Усі ці тварини живуть далеко, в інших країнах, і коли б не зоо­парк, то цих тварин ми могли б побачити тільки на картинках або в кіно. У зоопарку ви побачите різних звірів. Але спочатку я хочу запи­тати у вас, чи знаєте ви правила поведінки в зоопарку.

2. Обговорення з дітьми правил поведінки в зоопарку

-  Діти, в зоопарку над клітками висять таблички, на яких напи­сано: «Тварин годувати забороняється». Як ви вважаєте, чому? (Відпо­віді дітей.)

-  Уявіть, що вам цілий день даватимуть цукерки, печиво, свіжий хліб, банани і багато чого іншого. Що трапиться? (Відповіді дітей.) Пра­вильно, заболять животи і зуби. І тварини на волі теж не їдять цілий день. Крім того, більшість людей не знають, що можна їсти тій або ін­шій тварині, і люди кидають у клітки будь-що. Тварини від цього дуже хворіють і навіть можуть померти.

Що ще не варто робити в зоопарку? (Відповіді дітей.) Правильно, близько підходити до кліток і тим більше просовувати туди руки. Адже клітка — це будинок тварини, і вона цей будинок охоронятиме. І звіс­но ж, не можна галасувати в зоопарку! У зоопарку завжди багато на­роду, а тварини звикли до тиші в лісі.

Учитель демонструє символи за правилами поведінки в зоопарку: «Не годуй тва­рин», «Не гладь тварин»,«Не дратуй тварин», «Не галасуй», «Не просовуй руки в клітки з тваринами».

ІІ. Проведення екскурсії

ІІІ. Підсумок екскурсії

-  Діти, скажіть вам сподобалося в зоопарку?

-  Зараз ми трохи пограємо. Я називатиму тварину, що живе в зоо­парку, а ви повинні всі разом показати, як ця тварина ходить. (Ведмідь, лисиця, заєць, мавпа)

РІДНИЙ КРАЙ

УРОК 40

Тема. Місце, де я живу

Мета: розширити знання учнів про населений пункт, де вони проживають; ознайомити з пам’ятками рідного краю; формувати пізнавальний інтерес, бажання більше дізнатися про рідний край, рідну країну; виховувати любов до рідного краю.

ХІД УРОКУ

І. Організаційний момент

ІІ. Повідомлення теми і мети уроку

-  Як називається місто {село), в якому ви живете?

-  Як назвати одним словом місто і село? (Це населені пункти.)

-  Сьогодні на уроці ви дізнаєтеся, як називається ваш рідний край.

ІІІ. Сприймання й усвідомлення нового матеріалу

1. Робота за підручником (с. 6 7-69)

-  Розгляньте малюнок на с. 67.

-  Кого і що ви бачите на малюнку?

Из за большого объема этот материал размещен на нескольких страницах:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25