Партнерка на США и Канаду по недвижимости, выплаты в крипто

  • 30% recurring commission
  • Выплаты в USDT
  • Вывод каждую неделю
  • Комиссия до 5 лет за каждого referral

I. Ұйымдастыру кезеңі.

II. Үй тапсырмасын тексеру.

III. Сабақтың мақсатын, барысын айту.

IV. Бекіту.

1-тапсырма. Сұрақтарға жауап беру.

«Сұрақтар мен жауаптар» ойыны.

Ойынды материалды өз бетінше игерудің бірінші кезеңінде, яғни сөйлеу бөлімінің бірінші сабақтарында өткізуге болады.

I тур

Оқушылар, әдеттегідей, партада қатармен отырады. Барлығы 6 қатар.

1 қатар

2 қатар

3 қатар

4 қатар

5 қатар

6 қатар

Мұғалім әp жұпқа барлық игеріліп жатқан тақырып бойынша 10 сұрақ жазылған қағаздарды таратады (немесе тақтаға жазады), 20 минут ішінде әр жұп оқулықтардан жауап іздеумен айналысады.

II тур

2 және 3-қатарда отырған оқушылар орын ауыстырды, 4 және 5-қатарлар да солай істейді, яғни жаңа жұптар пайда болады.

1-қатар + 3-қатар

4-қатар + 6-қатар

2-қатар + 5-қатар

Енді қатар отырған оқушылар кезекпен бір-біріне сұрақтарды қоя бастайды (сұрақтардың бұрынғы тізімі бойынша).

Әр оқушыда жауаптарды бағалау үшін жеке бланк болады.

Осылайша оқушы тек жұп (немесе тақ) сұрақтарға ғана жауап береді. Әр жауаптың уақыты - 2 минут. Бағаны екіншісі қояды.

НЕ нашли? Не то? Что вы ищете?

III тур

II турдағы жұмыс біткеннен кейін қатарлар қайтадан алмасады.

Енді кездесетіндер:

1-қатар + 6-қатар

2-қатар + 3-қатар

4-қатар + 5-қатар (қатарлардың нөмірлері ойын басынан сақталады). Басында берілген сұрақтардың тізімі бойынша оқушылар бір-бірін қайтадан тексереді. Егер II турда оқушылар жұп нөмірлері сұрақтарға жауап берсе, онда III турда тақ нөмірлері сұрақтарға жауап береді.

1. Таңертен; тұрғанда дене шынықтыратын жаттығулар жасайсыңдар ма?

2. Қандай жаттығуларды жиі жасайсыңдар?

3. Жаттығулардың денсаулыққа өсері қандай деп ойлайсыңдар?

4. Таңертең тұрғанда жасайтын жаттығулар жүйесін ұсыныңдар.

2-тапсырма. Өлеңді түсініп оқып, жаттау.

3-тапсырма. Берілген сөздерден сөйлем құрау.

VI.  Сабақты қорытындылау. Топтастыру:

 

Дене

шынықтыратын

жаттығулар

VI. Үй тапсырмасы. 4-тапсырма. Сөйлемдерді түсініп оқып, тұрлаулы мүшелерін табу.

VIІ. Бағалау.

107-3-сабақ

Тақырыбы: Тамақтану

I. Ұйымдастыру кезеңі.

II. Үй тапсырмасын тексеру.

III. Сабақтың мақсатын, барысын айту.

IV. Бекіту.

1 - тапсырма. Сөйлемдерді басқа тұрлаусыз мүшелермен толықтырып жазу.

2-тапсырма. Төменде берілген сөз тіркестерінен сөйлем құрау.

3-тапсырма. Сұрақтар бойынша әңгіме дайындау. «Сұрақтар мен жауаптар» ойыны.

Ойынды материалды өз бетінше игерудің бірінші кезеңінде, яғни сөйлеу бөлімінің бірінші сабақтарында өткізуге болады.

I тур

Оқушылар, әдеттегідей, партада қатармен отырады. Барлығы 6 қатар.

1 қатар

2 қатар

3 қатар

4 қатар

5 қатар

6 қатар

Мұғалім әр жұпқа барлық игеріліп жатқан тақырып бойынша 10 сұрақ жазылған қағаздарды таратады (немесе тақтаға жазады), 20 минут ішінде әр жұп оқулықтардан жауап іздеумен айналысады.

II тур

2 және 3-қатарда отырған оқушылар орын ауыстырды, 4 және 5-қатарлар да солай істейді, яғни жаңа жұптар пайда болады.

1-қатар + 3-қатар 4-қатар + 6-қатар 2-қатар + 5-қатар

Енді қатар отырған оқушылар кезекпен бір-біріне сұрақтар қоя бастайды (сұрақтардың бұрынғы тізімі бойынша).

Әр оқушыда жауаптарды бағалау үшін жеке бланк болады.

Осылайша оқушы тек жұп (немесе тақ) сұрақтарға ғана жауап береді. Әр жауаптың уақыты - 2 минут. Бағаны екіншісі қояды.

III тур

II турдағы жұмыс біткеннен кейін қатарлар қайтадан алмасады.

Енді кездесетіндер: 1-қатар + 6-қатар

2-қатар + 3-қатар

4-қатар + 5-қатар (қатарлардың нөмірлері ойын басынан сақталады). Басында берілген сұрақтардың тізімі бойынша оқушылар бір-бірін қайтадан тексереді. Егер II турда оқушылар жұп нөмірлері сұрақтарға жауап берсе, онда III турда тақ нөмірлері сұрақтарға жауап береді.

1. Таңертеңгі асқа не дайындап жейсің?

2. Тамақ дайындағанда анаңа көмектесесің бе?

3. Тамақты асықпай ішесің бе?

4. Ыстық тамақты суытып жеу керек екенін білесің бе?

5. Тамақтан кейін қолды және ауызды шаясың ба?

6. Түскі және кешкі асқа анаң қандай тамақ дайындайды?

7. Үйықтар алдында тамақтануға бола ма?

V. Сабақты қорытындылау. Венн диаграммасы:

Пайдалы ас Зиянды ас

 

VI. Үй тапсырмасы. 4-тапсырма. Берілген сөйлемдердің маңыздылығын талқылау.

VІI. Бағалау: Сабаққа белсенді атсалысқан оқушыларды бағалаймын.

108-4-сабақ

Тақырыбы: Мектепке бару

I. Ұйымдастыру кезеңі.

II. Үй тапсырмасын тексеру.

III. Сабақтың мақсатын, барысын айту.

IV. Бекіту.

1-тапсырма. Берілген нақыл сөздерді түсініп оқып, талдау, пікірлесу.

1. Адам жанындағы ынта мен ұмтылыстардың бәрі жоғалып, қатып қалса, сол қайғы; сезімдердің бәріне де екіжүзділік үстемдік етіп, адам бетперде киеді.

(Д. Байрон)

2. Адамның ең күштісі – ешкімге міндет артпайтыны.

(Э. Бошен)

3. Басқа адамдардың өзіңізді жақсы көруіне неғұрлым көбірек жағдай жасасаңыз, сіздің оларға ұнауыңыз да соғұрлым тезірек болады.

(Пьер Буаст)

4. Кімге ақыл айтсаң да, оны алдымен өзің іске асырып көр.

(Лұқпан Хакім)

2-тапсырма. Сұрақтар бойынша диалог құрап, өзара сөйлесу.

«Өз жартынды тап» ойынын өткізу.

Ойынның шарты:

Мұғалім жұп кеспелер дайындайды: біреуінде - сұрақтар, екіншісінде - жауаптар. Бір сұрақ пен оның жауабына арналған кеспелердің түсі бірдей болады. Оқушылар кез келген түсті кеспені (әрқайсысы біреуін) таңдайды. Содан кейін оның түсі бойынша өзіне серігін іздеп, бірге отырып, жұмыс істейді.

1. Мектепте сабақ қашан басталады?

2. Қазақ тілі сабағы қашан басталады?

3. Бірінші сабаққа қоңырау қашан соғылады?

4. Дене шынықтыру сабағы қай уақытта аяқталады?

5. Үзіліс қанша минут?

6. Сабақ неше минуттан болады?

7. Бүгін қандай сабақтар болады?

8. Сабақтар қиын ба?

9. Қандай пән саған ұнайды? Неге?

3-тапсырма. Берілген сөз тіркестерінен сөйлем құрау.

Сабақтың аяқталуы, сабақтан шығу, үйге қайту, үйге барып демалу, тамақ ішу, сабаққа дайындалу.

IV. Бекіту.

4-тапсырма. Ө. Ақыпбековтің өлеңін түсініп оқып, мәнерлеп оқуға жаттығу.

V. Сабақты қорытындылау.

5-тапсырма. Берілген мәліметтерді түсініп оқып, есте сақтау.

Сен білесің бе?

·  Тез оқығанда көз аз шаршайды екен.

·  Адам миының 80 пайызы судан тұрады.

·  Адам күлгенде жүректің жұмысы жақсарады екен.

·  Адамның басы орташа есеппен 3,6 кг болады.

VI. Үй тапсырмасы. 6-тапсырма. Көп нүктенің орнына керекті жалғауларын қойып жазу.

VІI. Бағалау: Сабаққа белсенді атсалысқан оқушыларды бағалаймын.

109-5-сабақ

Тақырыбы: Сабақтан кейінгі уақытым

Из за большого объема этот материал размещен на нескольких страницах:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48